rss rssRSS Vlacik Vlacik
Vitajte na stránkach mesta Senec

Seneckí futbalisti bodovali naplno)

SFM Senec – Iskra Petržalka 3:1 (0:0)

Tretie víťazstvo na domácej pôde zaznamenali 30. augusta futbalisti SFM Senec, keď zdolali Iskru Petržalka 3:1 (0:0). Predovšetkým v prvom polčase sa Senčania výkonmi prispôsobili hernej úrovni mužstva z konca tabuľky. Úvodný gól vsietil až v 55. min. Mariano, o šesť minút neskôr ho nasledoval Tubonemi. Exotickí futbalisti si od radosti zatancovali. Následné uspokojenie sa s výsledkom hostia potrestali v 72. min. gólom Vangela a len šťastie stálo pri domácich, keď rovnaký hráč o tri minúty netrafil prázdnu bránku. Strach o víťazstvo odohnal Kunzo, ktorý v nadstavenom čase zvýšil z jedenástky na 3:1. Senčania sú po piatich kolách na 4. priečke, dva body za vedúcim tímom Spartakom Vráble.

Zostava SFM Senec: Matlák, Karč, Chalúpka, Kunzo, Benko, Sebok (60.min. Ducký), Brezík, Tubonemi, Tomaček (66. min. Antunovič), Mariano, Chorvatovič (88. min. Voško)

Zdroj: Eva Lauková