Dnes je štvrtok, 18. apríla 2024, meniny má Valér
rss rssRSS Vlacik Vlacik
Vitajte na stránkach mesta Senec

SFM Senec – FKS Nemšová 1:0 (0:0)

Senčania hrali na domácom trávniku prvý raz pod umelým osvetlením a v predohrávanom stretnutí 7. kola ich prišlo povzbudiť viac ako 600 divákov. Víťazstvom nad Nemšovou 1:0 sa posunuli na druhú priečku. Len skóre ich delí od vedúceho tímu Spartaka Vráble. Opatrný prvý polčas sa odohrával medzi šestnástkami, seneckého brankára žiadna strela hostí neohrozila. V druhom polčase hrali Senčania ofenzívnejšie a vytvorili si viac šancí. Sieť hostí rozvlnil gól v 69. min. po priamom kope Tomačeka. Ďalšie gólové šance však Senčania nevyužili. V nadstavenom čase sa domáci na chvíľu báli o výsledok, no obrana bola pozorná. Ďalší zápas odohrá senecký tím 20. septembra v Moravanoch.
Pred zápasom s Nemšovou zablahoželali k životnému jubileu dlhoročnému hráčovi Vladimírovi Feketemu.

Zostava ŠK SFM Senec: Matlák, Karč, Chalúpka, Kunzo, Medgyes, Chorvatovič (82. min. Ducký), Brezík, Tubonemi, Benko, Mariano, Tomaček (90. min. Voško)

Zdroj: Eva Lauková