rss rssRSS Vlacik Vlacik
Vitajte na stránkach mesta Senec

Nevyužili domáce prostredie

SFM Senec – ŠKP Dúbravka 1:1 (1:1)

Domáce prostredie tentoraz hráčom SFM Senec nežičilo naplno. V zápase 9. kola 2. ligy Západ hostili 27. septembra celok ŠKP Dúbravka, s ktorým po nepresvedčivom výkone, v ktorom chýbalo nasadenie, remizovali 1:1. V 15. min. po góle Töröka prehrávali Senčania 0:1, ale o osem min. Marianova krásna hlavička skončila v sieti hostí. Hráči SFM v posledných siedmich minútach prvého polčasu nevyužili dve gólové šance a tak sa museli so súperom o body podeliť. Posunuli sa na štvrtú priečku.

Zostava ŠK SFM Senec: Matlák, Karč, Chalúpka, Kunzo, Benko, Chorvatovič, Brezík, Tubonemi, Pizúr (71. min. Antunovič), Mariano (75. min. Ducký), Tomaček (85. min. Futo)

Zdroj: Eva Lauková