rss rssRSS Vlacik Vlacik
Vitajte na stránkach mesta Senec

Futbalisti zimujú štvrtí

Futbalisti SFM Senec doma víťazne.

Senecký celok pod vedením trénera Branislava Kriška zvíťazil v poslednom zápase jesennej časti 2. futbalovej ligy Západ doma nad Novým Mestom n/Váhom 2:0 (2:0) a prezimuje na 4. priečke.
V 21. min. dal vedúci gól Belkovics, o desať minút zvýšil na 2:0 Brezík. Domáci mali v prvom polčase prevahu, hostia gólovo ohrozili seneckú bránku v 25. min., no Matlák v bránke bol pozorný a loptu vyrazil na roh. Aj druhý polčas patril Senčanom, no gól nie a nie padnúť. Navyše v 82.min. rozhodca neuznal Kunzov gól, a tak sa stav nezmenil.
SFM Senec: Matlák, Karč, Chalúpka, Kunzo, Benko (63. min. Galovič), Sebok (81. min. Križan), Brezík, Chorvatovič, Belkovics, Mariano (55. min. Pizúr), Futo

Zdroj: Eva Lauková