Dnes je štvrtok, 18. júla 2024, meniny má Kamila
rss rssRSS Vlacik Vlacik
Vitajte na stránkach mesta Senec

Divákov rozladil rozhodca

Stretnutie s Dolným Kubínom (0:0) sprevádzalo množstvo nevyužitých gólových šancí futbalistov SFM Senec.

Domáci zahodili o. i. tri samostatné nájazdy (Belkovics dva razy, Chorvatovič). Tri strelecké pokusy nevyšli Hromkovičovi a keď k tomu pridáme podivný výkon hlavného rozhodcu, senecké mužstvo vyhrať ani nemohlo. Aj keď Senčania boli lepším celkom a hrali dobre (predovšetkým v 1. polčase a v závere zápasu) a hostia domáceho brankára ani raz neohrozili, v tabuľke 1. ligy si pripísali iba jeden bod.

Hráčov aj divákov rozladila v 9. min. situácia, keď rozhodca neodpískal pokutový kop po faule na Belkovicsa. V 80. min. druhého polčasu sa situácia zopakovala, brankár hostí Trabalík „šikovne“ fauloval útočiaceho Chorvatoviča, čo rozhodca nechcel vidieť a senecký hráč dostal za „simulovanie“ druhú žltú kartu, ihrisko musel opustiť. Najslabší výkon na ihrisku podal hlavný rozhodca, ušiel sa mu aj pľuvanec.

ŽK: Kostoláni, Chorvatovič, Plichta – Jurky, Bella, Bakoš. Vylúčení: 81. Chorvatovič, Rozhodoval: Korista, 742 divákov.

SFM Senec: M. Matlák – Neoveský, Polgár, Gabriel (6. Urda), Hromkovič – Chorvatovič, Kostoláni, M. Železník (75. Bedecs), Belkovics – J. Sokol. Plichta. Tréner Branislav Kriška.

Zdroj: Eva Lauková