Dnes je piatok, 19. apríla 2024, meniny má Jela
rss rssRSS Vlacik Vlacik
Vitajte na stránkach mesta Senec

Watberg víťazom turnaja

Tretí ročník hokejbalového turnaja Memoriál Jána Pšenka vyhral senecký tím Watberg.

Watberg po tom, ako sa stal víťazom Seneckej hokejbalovej ligy získal ďalší cennný úspech. Na hokejbalovom ihrisku v Senci za účasti desiatich slovenských celkov porazil vo finále tím Slávia Právnik Bratislava 2:1. Watberg absolvoval celý – po športovej stránke veľmi vydarený turnaj bez prehry. Ďalší senecký tím Playboy skončil na 4. mieste a Skeletons Senec na 8 priečke.
Najlepším strelcom turnaja sa stal Roman Chmelík, brankárom Adrián Nogely (obaja Watberg) a najlepším hráčom Tomáš Tengeri (Playboy Senec).

Zdroj: Eva Lauková