Dnes je piatok, 14. júna 2024, meniny má Vasil
rss rssRSS Vlacik Vlacik
Vitajte na stránkach mesta Senec

DORASTENCI ŠK SFM SENEC V TURECKU.

ŠK SFM SENEC využilo druhý krát v histórii klubu možnosť herného sústredenia v tureckom SIDE.

V rámci skvalitnenia tréningového procesu mužstva starších dorastencov ŠK SFM SENEC pod vedením trénera Andreja ŠTELLÁRA využilo druhý krát v histórii klubu možnosť herného sústredenia v tureckom SIDE v dňoch 16.2. – 23.2.2013. “Po niekoľko mesačnej a takmer dennodennej práci so zabezpečením sústredenia sme nakoniec do Turecka vycestovali a absolvovali sme sústredenie, aké nám môžu závidieť mnohé mužstvá nielen z dorasteneckej ligy“, uviedol vedúci mužstva a zároveň vedúci výpravy Ľudovít SZABO. Tréner si pochvaľoval výborné tréningové podmienky hotela, ktoré počas roka využívajú aj iné zahraničné mužstvá. „Na sústredení sme absolvovali 11 tréningových jednotiek vo výborných podmienkach a na perfektne pripravenom trávnatom ihrisku priamo v hotelovom komplexe“, dodal tréner mužstva.
Mužstvo využívalo všetky dostupné možnosti, ktoré ponúkal luxus hotela. „Mladíci“ naberali silu v posilňovni, po náročných tréningových dávkach regenerovali v tureckých kúpeľoch a WELL NESS centre. Po náročnom programe si pochutili na tureckej, ale i európskej, či ázijskej kuchyni.
„Po náročnej zimnej príprave, kde sme tento rok zápasili aj s vrtochmi počasia, mužstvo absolvovalo 40 tréningových jednotiek a odohralo 6 prípravných zápasov. Chlapci, čo sa týka prístupu ku svojim povinnostiam sa výrazne zlepšili a myslím si, že si uvedomujú, že len tvrdou prácou môžeme dosiahnuť naše ciele, ktoré sme si stanovili. Vytvorila sa v mužstve výborná partia, ktorá ťahá za jeden koniec povrazu a užije si aj veľa zábavy. Verím, že aj takéto kvalitné sústredenie nám pomôže a to, čo chlapci poctivo natrénovali, odovzdajú v majstrovských zápasoch“, dodal Andrej ŠTELLÁR.
Výpravu tvorilo 18 hráčov, realizačný team a pár rodičov. Spomínať na krajinu polmesiaca budú brankári: HANÁK a KUCZMAN, ďalej hráči do poľa GAŠPAR, HUSZÁR, ŠAVARA, PASTRNEK, KÁLMÁN, BRIEŠKA, SZABO, WINKLER, MURCKO, KÖPLINGER Richard, KÖPLINGER Michal, KLOKNER, NOGA, KAKAŠ, KISS a JANEK. Realizačný team bol v zložení Andrej ŠTELLÁR – tréner, Michal SZABADOŠ – asistent a zároveň masér a Ľudovít SZABO – vedúci mužstva a výpravy.
„Za všetko, čo sme mohli absolvovať a bez ktorých by to určite nebolo na takej úrovni, patrí vďaka našim sponzorom a ľuďom, ktorí nám pomohli finančne alebo vecne, menovite firme YOPUR, KVALSTAV, ATYP – STAV, pánovi KAKAŠOVI, mestu SENEC – pánovi primátorovi KVÁLOVI, pánovi KRIŠKOVI a v neposlednej rade cestovnej kancelárii BITTNER TRAVEL“, uzavrel vedúci mužstva SZABO.

Text a foto: MO

Mapa stránky | FAQ | Podmienky pre použitie | Autorské práva | Kontakty
Mestský úrad Senec • Mierové nám. 8 • 903 01 Senec • IČO: 00305065 • DIČ: 2020662237
tel.: 02/2020 5101 • fax.: 02/2020 5142 • e-mail: webmaster@senec.sk

Kontakt pre médiá tel.: e-mail: martina.ostatnikova@senec.sk Design by INFOTECH  logo infotech  © 2007