Dnes je štvrtok, 13. júna 2024, meniny má Anton
rss rssRSS Vlacik Vlacik
Vitajte na stránkach mesta Senec

Odchod zakladateľa ŠK SFM Senec z funkcie predsedu

Alexander Matlák sa vzdal funkcie predsedu ŠK SFM Senec. Novým predsedom je Denis Marton.

Prehlásenie o abdikácii Alexandra Matláka a komuniké zo zasadnutia Výboru ŠK SFM Senec preberáme z oficiálnej stránky klubu ŠK SFM Senec.

"Dňa 4.6.2013 som sa na základe vlastného rozhodnutia vzdal funkcie predsedu občianskeho združenia Športový klub SFM Senec, združenia, ktoré som so svojimi priateľmi v roku 1996 založil a počas nasledovných 18 rokov dennodenne riadil a finančne podporoval", Ing. Alexander Matlák.

ŠK SFM Senec je dnes úspešný futbalový klub s jedným seniorským družstvom a s 14 mládežníckymi družstvami. Počas svojej doterajšej existencie sa podieľal na výchove cca 3 800 detí a mladých ľudí zo Senca a jeho okolia. ŠK SFM Senec aj v tomto roku organizuje medzinárodný mládežnícky futbalový turnaj, ktorého sa v jeho 15 - ročnej histórii zúčastnilo 21 280 detí. Počas 18 rokov som sa snažil so svojimi priateľmi, trénermi, dobrovoľnými funkcionármi združenia a s rodičmi našich detí napĺňať hlavnú podstatu združenia - vychovať z detí a mladých ľudí slušných ľudí a svojou futbalovou činnosťou dobre reprezentovať naše mesto Senec a obec Veľký Biel.
Dovoľte mi poďakovať sa aj touto formou za doterajšiu spoluprácu a zároveň Vás požiadať o pomoc, podporu a spoluprácu aj pre nové vedenie občianskeho združenia Športový klub SFM Senec.
Verím, že mojím odstúpením z funkcie predsedu združenia Športový klub SFM Senec sa naše priateľské vzťahy nekončia, prajem Vám všetko dobré a veľa úspechov v budúcnosti. Rovnako sa teším na naše osobné stretnutie.

Komuniké zo zasadnutia Výboru ŠK SFM Senec:
Dňa 4.6.2013 zasadol Výbor občianskeho združenia Športový klub SFM Senec, ktorý prerokoval žiadosti niektorých členov Výboru a predsedu združenia a uvoľnenie z funkcií.
Na základe rozhodnutia Výboru občianskeho združenia boli zvolení v zmysle Stanov združenia noví členovia Výboru občianskeho združenia Športový klub SFM Senec.
Novým predsedom združenia sa stal Denis Marton, ktorý po 18 rokoch vystriedal vo funkcii Ing. Alexandra Matláka.
Za podpredsedu združenia bol zvolený Juraj Krchnár, ktorý vo funkcii vystriedal Jána Janka.
Za nových členov Výboru boli zvolení Ľudovít Szabo a Zdenko Marton, ktorí nahradili vo funkcii členov Výboru Mgr. Petra Horáka a Júliusa Blaha.
Od 4.6.2013 sa zmenilo sídlo združenia na: ŠK SFM Senec , Rybárska 29 903 01 Senec a personálne obsadenie Výboru združenia nasledovne :

Predseda združenia – Denis Marton
Podpredseda združenia – Juraj Krchnár
Tajomník združenia – Ing. Dušan Badinský
Člen Výboru združenia – Ivan Kolembus
Člen Výboru združenia – Ľudovít Szabo
Člen Výboru združenia – Zdenko Marton
Člen Výboru združenia – Roman Voško

Novozvolený predseda združenia poďakoval svojím predchodcom za odvedenú prácu v prospech seneckého futbalu a vyjadril záujem s novým vedením združenia športového klubu pokračovať v rozvoji seneckého futbalu.

Dňa 4.6.2013

Výbor OZ Športový klub SFM Senec

Zdroj: http://www.sfmsenec.eu/index.php/seniori/3-vseobecne/365-novym-predsedom-denis-marton

Mapa stránky | FAQ | Podmienky pre použitie | Autorské práva | Kontakty
Mestský úrad Senec • Mierové nám. 8 • 903 01 Senec • IČO: 00305065 • DIČ: 2020662237
tel.: 02/2020 5101 • fax.: 02/2020 5142 • e-mail: webmaster@senec.sk

Kontakt pre médiá tel.: e-mail: martina.ostatnikova@senec.sk Design by INFOTECH  logo infotech  © 2007