Dnes je sobota, 15. júna 2024, meniny má Vít
rss rssRSS Vlacik Vlacik
Vitajte na stránkach mesta Senec

PICCARD Senec vyhodnotil rok 2013

Podujatia sa zúčastnilo cca 130 mladých športovcov, ich rodičia, priaznivci a členovia klubu Piccard Senec.

PICCARD Senec v piatok 24.1.2014 vyhodnotil svojich najlepších športovcov za rok 2013. Kritériom neboli len vysoké športové výsledky, ale aj aktivita, mimošportová podpora a zveľaďovanie dobrého mena organizácie v meste, ako aj mesta samotného v rámci Slovenska, Čiech či Maďarska. Keďže organizácia už zastrešuje 5 športových oddielov – potápanie, hádzanú, lukostreľbu, zimné plávanie a plávanie – športovci boli vyhodnotení samostatne za každý oddiel.
Diplomy už tradične odovzdával Ing. Juraj Gubáni, predseda komisie športu mesta Senec, ktorý sa našich podujatí podľa svojich možností vždy zúčastní.
V oddiely plávanie boli vyhodnotení ako najlepší: Schwartzová Timea, Kubiňáková Katarína, Martišovičová Ivana, Schwartz Richard a Bollo Svätoslav, ktorí pod vedením trénerky Ivany Hofericovej dosahujú vynikajúce výsledky na mnohých slovenských aj medzinárodných pretekoch a spomedzi našich malých plavcov boli niektorí vybraní aj do slovenskej reprezentácie.
V oddiely hádzanej sa ocenenia dostalo Palkovičovej Michaele, Csukaovej Nore st. a Gábrišovi Adriánovi. Takisto je to za reprezentáciu Piccardu v tomto športe na Slovensku, v Čechách a v Maďarsku, ako aj za pomoc pri organizovaní vlastných turnajov.
V rámci zimného plávania boli ocenení obidvaja členovia, Lysičan Vladimír a Bordács Štefan, rovnako za reprezentáciu ale aj za aktívnu podporu všetkých aktivít Piccardu.
V lukostreľbe získali diplom Šebőková Libuše a Hučala Dušan za dosiahnuté výsledky a zviditeľnenie domácich pretekov.
Nakoniec v rámci potápačov bol vyhodnotený Martišovič Dalibor, najmä za organizáciu čistenia Slnečných Jazier a tatranských plies.
Okrem samotných ocenených športovcov boli odmenené všetky zúčastnené deti, ktoré dostali pamätné medailóniky a sladké torty. Celé podujatie bolo obohatené kultúrnymi vstupmi detí z organizácie – tanec, spev, recitácia.
Sme radi, že naša organizácia je nielen aktívna, ale stále sa rozširuje a v rámci toho dokáže dosahovať výsledky, na ktoré môžeme byť hrdí. Veríme, že tento trend sa bude aj do budúcna rozvíjať pozitívnym smerom. Ďakujeme našim jednotlivcom a spoločne si prajme veľa sily a ducha pokračovať v tomto, už pred 53 rokmi započatom trende. Podujatia sa zúčastnilo cca 130 mladých športovcov, ich rodičia, priaznivci a členovia klubu Piccard Senec.

Zdroj: Piccard Senec

Fotogaléria

Mapa stránky | FAQ | Podmienky pre použitie | Autorské práva | Kontakty
Mestský úrad Senec • Mierové nám. 8 • 903 01 Senec • IČO: 00305065 • DIČ: 2020662237
tel.: 02/2020 5101 • fax.: 02/2020 5142 • e-mail: webmaster@senec.sk

Kontakt pre médiá tel.: e-mail: martina.ostatnikova@senec.sk Design by INFOTECH  logo infotech  © 2007