Dnes je streda, 19. júna 2019, meniny má Alfréd
rss rssRSS Vlacik Vlacik
Vitajte na stránkach mesta Senec

Výsledky okresných olympiád a súťaže Európa v škole

Výsledky okresných olympiád a súťaže Európa v škole, ktoré sa v roku 2014 doteraz uskutočnili. Organizátorom podujatí bola ZŠ J. G. Tajovského v Senci.

Seneckí vedomostní olympionici sa od začiatku roka činili. Doterajšie výsledky sú nasledovné:

Biologická olympiáda „C“
Prakticko-teoretická časť
1.miesto Jakub Kočalka, Gymnázium A. Bernoláka Senec
2.miesto Andrej Rondoš Gymnázium A. Bernoláka Senec
3.miesto Ema Holubová ZŠ J. G. Tajovského Senec
Projektová časť
1.miesto Ema Holubová ZŠ J. G. Tajovského Senec
2.miesto Tereza Holubová ZŠ J. G. Tajovského Senec

Geografická olympiáda E, F, G, H, I
1.miesto Adam Medovarský ZŠ J. G. Tajovského Senec
2.miesto Karin Belovičová ZŠ M. R. Štefánika Ivanka pri Dunaji
3.miesto Jakub Zůrek Gymnázium A. Bernoláka Senec
1.miesto Tomáš Vöröš ZŠ J. G. Tajovského Senec
2.miesto Mária Košecká ZŠ Mlynská Senec
3.miesto Rasťo Néczli ZŠ Mlynská Senec
1.miesto Nina Bučeková Gymnázium A. Bernoláka Senec
2.miesto Tomáš Polonec ZŠ Tomášov
3.miesto Michaela Matlohová ZŠ J. G. Tajovského Senec
1.miesto Jakub Pilinský ZŠ Most pri Bratislave
2.miesto Natália Kostková Gymnázium A. Bernoláka Senec
3.miesto Norbert Turinič Gymnázium A. Bernoláka Senec
1.miesto Lukáš Bohuš ZŠ Mlynská Senec
2.miesto Kristián Porzer ZŠ J. G. Tajovského Senec
3.miesto Lukáš Rehák ZŠ Dunajská Lužná

Dejepisná olympiáda
C - kategória
1.miesto Dávid Marsovszký Gymnázium A. Bernoláka Senec
2.miesto Šimon Stašiniak ZŠ Dunajská Lužná
3.miesto Jakub Hronec ZŠ Tomášov
D
1.miesto Adrián Veselý ZŠ J. G. Tajovského Senec
2.miesto Branislava Szighartová ZŠ Kráľová pri Senci
3.miesto Mária Košecká ZŠ Mlynská Senec
E
1.miesto Alexandra Čarská ZŠ M. R. Štefánika Ivanka pri Dunaji
2.miesto Tomáš Polonec ZŠ Tomášov
3.miesto Andrea Beňková ZŠ Kráľová pri Senci
F
1.miesto Jakub Pilinský ZŠ Most pri Bratislave
2.miesto Dann Mosný ZŠ Dunajská Lužná
3.miesto Alex Švorc Gymnázium A. Bernoláka Senec

Fyzikálna olympiáda
F
1.miesto Tomáš Vörös ZŠ J. G. Tajovského Senec
2.miesto Peter Takács ZŠ s VJM A. M. Szencziho Senec
3.miesto Dóra Simon ZŠ s VJM A. M. Szencziho Senec
E
1.miesto Adam Medovarský ZŠ J. G. Tajovského Senec
2.miesto Lukáš Kohlmann ZŠ J. G. Tajovského Senec
3.miesto Lenka Novotná ZŠ J. G. Tajovského Senec

Európa v škole
Literárna časť
1.miesto Marián Kubíček ZŠ Mlynská Senec
Matej Baier ZŠ J. G. Tajovského Senec
Soňa Valkovičová ZŠ Nová Dedinka
Nicola Vašková ZŠ Mlynská Senec

Výtvarná časť
1.miesto Michaela Mišová ZŠ M. R. Štefánika Ivanka pri Dunaji
Samuel Poláček ZŠ Mlynská Senec
Kolektív 7.A ZŠ Nová Dedinka

2.miesto Ema Sviteková ZŠ M. R. Štefánika Ivanka pri Dunaji
Michaela Šulavíková ZŠ M. R. Štefánika Ivanka pri Dunaji
Diana Gundová ZŠ J. G. Tajovského Senec

3.miesto Jana Ježišková ZŠ M. R. Štefánika Ivanka pri Dunaji
Laura Szabóová ZŠ J. G. Tajovského Senec
Karolína Gundová ZŠ J. G. Tajovského Senec

Mapa stránky | FAQ | Podmienky pre použitie | Autorské práva | Kontakty
Mestský úrad Senec • Mierové nám. 8 • 903 01 Senec • IČO: 00305065 • DIČ: 2020662237
tel.: 02/2020 5101 • fax.: 02/2020 5142 • e-mail: webmaster@senec.sk

Kontakt pre médiá tel.: e-mail: martina.ostatnikova@senec.sk Design by INFOTECH  logo infotech  © 2007