Dnes je streda, 19. júna 2019, meniny má Alfréd
rss rssRSS Vlacik Vlacik
Vitajte na stránkach mesta Senec

XII. ročník „Seneckej olympiády žiakov“

Od 5. do 7. mája 2014 prebiehala Senecká olympiáda žiakov v dvanástich disciplínach.

Slávnostné zahájenie olympijského týždňa sa uskutočnilo 5. mája o deviatej ráno pred MsKS za účasti Antona Kubliniaka, vedúceho Mestského školského úradu a Juraja Gubániho, predsedu Komisie športu mesta Senec. Organizátormi tohto prestížneho športového podujatia seneckej školskej mládeže boli Mesto Senec, ZŠ J. G. Tajovského Senec, ZŠ Mlynská Senec, ZŠ s VJM A. M. Szencziho Senec, Gymnázium A. Bernoláka Senec a ŠÚ MsÚ v Senci. Žiaci súažili v troch vekových kategóriách a v nasledovných športových disciplínach: atletika, strežba, stolný tenis, šach, basketbal, hádzaná, vybíjaná, plávanie, malý futbal, volejbal, floorbal, žahká atletika – MŠ.

Text: VCs
Foto: Pedro Esperança a VCs

XII. ročník Seneckej olympiády žiakov
Výsledková listina zo dňa 05.mája 2014

Gymnázium A. Bernoláka Senec
Volejbal dievčatá
Umiestnenie Škola
1.miesto ZŠ J. G. Tajovského Senec
2. miesto Gymnázium a. Bernoláka Senec

Basketbal chlapci
Umiestnenie Škola
1.miesto ZŠ J. G. Tajovského Senec
2. miesto ZŠ Mlynská Senec
3.miesto Gymnázium a. Bernoláka Senec

Výsledková listina zo dňa 05. mája 2014
ZŠ Mlynská
Vybíjaná dievčatá
Umiestnenie Škola
1.miesto ZŠ J. G. Tajovského Senec
2. miesto ZŠ Mlynská Senec
3.miesto Gymnázium a. Bernoláka Senec

Futbal chlapci 06.05.2014
Umiestnenie Škola
1.miesto ZŠ J. G. Tajovského Senec
2. miesto ZŠ s VJM A. M. Szencziho Senec
3.miesto ZŠ Mlynská Senec

Výsledková listina zo dňa 05.mája 2014
ZŠ s VJM A. M. Szencziho
Hádzaná chlapci
Umiestnenie Škola
1.miesto ZŠ J. G. Tajovského Senec
2. miesto ZŠ s VJM A. M. Szencziho Senec

Hádzaná dievčatá
Umiestnenie Škola
1.miesto ZŠ J. G. Tajovského Senec
2. miesto ZŠ s VJM A. M. Szencziho Senec
3.miesto ZŠ Mlynská Senec

Výsledková listina zo dňa 06.mája 2014
ZŠ s VJM A. M. Szencziho
Floorbal dievčatá
Umiestnenie Škola
1.miesto ZŠ s VJM A. M. Szencziho Senec
2. miesto ZŠ J. G. Tajovského Senec

Floorbal chlapci
Umiestnenie Škola
1.miesto ZŠ J. G. Tajovského Senec
2. miesto ZŠ s VJM A. M. Szencziho Senec

Výsledková listina zo dňa 05.mája 2014
ZŠ s VJM A. M. Szencziho
Šach dievčatá
Umiestnenie Meno a priezvisko Škola
1.miesto Sandra Hervaiová ZŠ s VJM A.M. Szencziho Senec
2. miesto Dóra Simon ZŠ s VJM A.M. Szencziho Senec
3.miesto Barbora Cíbiková ZŠ J. G. Tajovského Senec

Šach chlapci
Umiestnenie Meno a priezvisko Škola
1.miesto TomᚠMészáros ZŠ s VJM A.M. Szencziho Senec
2. miesto Csaba Lévárdy ZŠ s VJM A.M. Szencziho Senec
3.miesto Adam Balogh ZŠ J. G. Tajovského Senec

Výsledková listina zo dňa 06. mája 2014
ZŠ J. G. Tajovského Senec
Basketbal dievčatá
Umiestnenie Škola
1.miesto ZŠ J. G. Tajovského Senec
2. miesto ZŠ Mlynská Senec

Výsledková listina zo dňa 06.mája 2014
ZŠ Mlynská
Stolný tenis dievčatá
Umiestnenie Meno a priezvisko Škola
1.miesto Sára Némethová ZŠ J. G. Tajovského Senec
2. miesto Eva Schlimbachová ZŠ Mlynská Senec
3.miesto Rebecca Labudová ZŠ Mlynská Senec

Stolný tenis chlapci ml.
Umiestnenie Meno a priezvisko Škola
1. miesto Simon Slosár Gymnázium A. Bernoláka Senec
2. miesto Martin Srnka ZŠ J. G. Tajovského Senec
3.miesto Matej Šlosár ZŠ Mlynská Senec

Stolný tenis chlapci st.
Umiestnenie Meno a priezvisko Škola
1.miesto Andrej Špila Gymnázium A. Bernoláka Senec
2. miesto Adam Nagy ZŠ Mlynská Senec
3.miesto Miroslav Hokša ZŠ Mlynská Senec

Výsledková listina zo dňa 05. mája 2014
ZŠ J. G. Tajovského Senec
Strežba zo vzduchovky dievčatá ml.
Umiestnenie Meno a priezvisko Škola
1.miesto Vanesa Nôtová ZŠ J. G. Tajovského Senec
2. miesto Monika Jankóová ZŠ s VJM A.M. Szencziho Senec
3.miesto Angelika Koželuhová ZŠ J. G. Tajovského Senec

Strežba zo vzduchovky chlapci
Umiestnenie Meno a priezvisko Škola
1.miesto Jakub Szaszák ZŠ J. G. Tajovského Senec
2. miesto Ondrej Michalka ZŠ J. G. Tajovského Senec
3.miesto Dionýz Šipoš ZŠ s VJM A.M. Szencziho Senec

Výsledková listina zo dňa 05. mája 2014
ZŠ J. G. Tajovského Senec
Strežba zo vzduchovky dievčatá st.
Umiestnenie Meno a priezvisko Škola
1.miesto Viktória Éliášová ZŠ s VJM A.M. Szencziho Senec
2. miesto Nikoletta Sokolovská ZŠ s VJM A.M. Szencziho Senec
3.miesto Barbora Fülöpová ZŠ J. G. Tajovského Senec

Strežba zo vzduchovky chlapci
Umiestnenie Meno a priezvisko Škola
1.miesto Andrej Kováčik Gymnázium A. Bernoláka Senec
2. miesto Timotej Michalka Gymnázium A. Bernoláka Senec
3.miesto Viktor Roth ZŠ s VJM A.M. Szencziho Senec

Plávanie 02.05.2014
Chlapci 100 m prsia
Umiestnenie Meno a priezvisko Škola
1.miesto LukᚠKohlman ZŠ J. G. Tajovského Senec
2. miesto Vincent Martonka Gymnázium A. Bernoláka Senec
3.miesto Viktor Zelenay Gymnázium A. Bernoláka Senec

50 m kraul
Umiestnenie Meno a priezvisko Škola
1.miesto Vincent Martonka Gymnázium A. Bernoláka Senec
2. miesto LukᚠKohlman ZŠ J. G. Tajovského Senec
3.miesto Patrik Hanzen Gymnázium A. Bernoláka Senec

Dievčatá 50m prsia
Umiestnenie Meno a priezvisko Škola
1.miesto Sofia Hippová ZŠ J. G. Tajovského Senec
2. miesto Diana Šmogrovitsová ZŠ J. G. Tajovského Senec
3.miesto Karin Gundová ZŠ J. G. Tajovského Senec

25 m kraul
Umiestnenie Meno a priezvisko Škola
1.miesto Sofia Hippová ZŠ J. G. Tajovského Senec
2. miesto Michaela Smandrová Gymnázium A. Bernoláka Senec
3.miesto Sylvia Mésárošová ZŠ J. G. Tajovského Senec

Štafeta
Umiestnenie Škola
1.miesto ZŠ J. G. Tajovského Senec
2. miesto Gymnázium A. Bernoláka Senec
3.miesto ZŠ Mlynská Senec

Výsledková listina zo dňa 06.mája 2014
ZŠ J. G. Tajovského Senec
Atletika nml. dievčatá
50m
Umiestnenie Meno a priezvisko Škola
1.miesto Barbora Vargová ZŠ Mlynská Senec
2. miesto Mária Suchobová ZŠ J. G. Tajovského Senec
3.miesto Scarlet Bariová ZŠ J. G. Tajovského Senec
600m
Umiestnenie Meno a priezvisko Škola
1.miesto Ema Vráblová ZŠ J. G. Tajovského Senec
2. miesto Vanda Vláčilová ZŠ J. G. Tajovského Senec
3.miesto Hana Blinková ZŠ Mlynská Senec

Skok do diažky
Umiestnenie Meno a priezvisko Škola
1.miesto Simona Dobiášová ZŠ J. G. Tajovského Senec
2. miesto Natália Chorvátová ZŠ J. G. Tajovského Senec
3.miesto Hana Kapustíková ZŠ J. G. Tajovského Senec

Hod s kriketovou loptičkou
Umiestnenie Meno a priezvisko Škola
1.miesto Viktória Takáčová ZŠ J. G. Tajovského Senec
2. miesto Amadea Šufliarská ZŠ J. G. Tajovského Senec
3.miesto Diana Kaušicová ZŠ J. G. Tajovského Senec

Štafeta
Umiestnenie Škola
1.miesto ZŠ J. G. Tajovského Senec
2. miesto ZŠ Mlynská Senec

Atletika nml. chlapci
50m
Umiestnenie Meno a priezvisko Škola
1.miesto Daniel Švasta ZŠ Mlynská Senec
2. miesto Adam Polek ZŠ J. G. Tajovského Senec
3.miesto Samuel Benko ZŠ Mlynská Senec
600m
Umiestnenie Meno a priezvisko Škola
1.miesto Olivér Barkol ZŠ J. G. Tajovského Senec
2. miesto Matej Šimun ZŠ Mlynská Senec
3.miesto David Šlez ZŠ J. G. Tajovského Senec

Skok do diažky
Umiestnenie Meno a priezvisko Škola
1.miesto Matúš Buček ZŠ J. G. Tajovského Senec
2. miesto Robert Rothbauer ZŠ J. G. Tajovského Senec
3.miesto Svätozár Bolo ZŠ Mlynská Senec

Hod s kriketovou loptičkou
Umiestnenie Meno a priezvisko Škola
1.miesto Adrian Gábriš ZŠ Mlynská Senec
2. miesto Peter Gavora ZŠ J. G. Tajovského Senec
3.miesto Martin Hvozda ZŠ J. G. Tajovského Senec

Výsledková listina zo dňa 07.mája 2014
ZŠ J. G. Tajovského Senec
Atletika ml. dievčatá
60m
Umiestnenie Meno a priezvisko Škola
1.miesto Timea Bilková ZŠ J. G. Tajovského Senec
2. miesto Regina Bubeníková ZŠ Mlynská Senec
3.miesto Celina Lukovičová ZŠ J. G. Tajovského Senec
600m
Umiestnenie Meno a priezvisko Škola
1.miesto Diana Schmogrovičová ZŠ J. G. Tajovského Senec
2. miesto Kornélia Chmúrová ZŠ Mlynská Senec
3.miesto Ela Klisenbauerová ZŠ J. G. Tajovského Senec

Skok do diažky
Umiestnenie Meno a priezvisko Škola
1.miesto Natália Vlahyová ZŠ J. G. Tajovského Senec
2. miesto Chiara Katonová ZŠ Mlynská Senec
3.miesto Mária Johanesová Gymnázium A. Bernoláka Senec

Skok do výšky
Umiestnenie Meno a priezvisko Škola
1.miesto Nina Tengeriová ZŠ J. G. Tajovského Senec
2. miesto Kristína Šipošová ZŠ Mlynská Senec
3.miesto Veronika Múčková ZŠ J. G. Tajovského Senec

Hod s kriketovou loptičkou
Umiestnenie Meno a priezvisko Škola
1.miesto Nikola Mikitová ZŠ J. G. Tajovského Senec
2. miesto Nina Nererová ZŠ Mlynská Senec
3.miesto Sabína Blažíčková ZŠ J. G. Tajovského Senec

Štafeta
Umiestnenie Škola
1.miesto ZŠ J. G. Tajovského Senec
2. miesto ZŠ Mlynská Senec
3.miesto Gymnázium a. Bernoláka Senec

Výsledková listina zo dňa 07.mája 2014
ZŠ J. G. Tajovského Senec
Atletika st. dievčatá
60m
Umiestnenie Meno a priezvisko Škola
1.miesto Stefhanie Szighardtová ZŠ J. G. Tajovského Senec
2. miesto Veronika Antalíková ZŠ J. G. Tajovského Senec
3.miesto Bianka Fábryová ZŠ J. G. Tajovského Senec
800m
Umiestnenie Meno a priezvisko Škola
1.miesto Kamila Frčová ZŠ J. G. Tajovského Senec
2. miesto Daniela Jendrušová ZŠ J. G. Tajovského Senec
3.miesto Sára Hlavatová ZŠ J. G. Tajovského Senec

Skok do diažky
Umiestnenie Meno a priezvisko Škola
1.miesto Andrea Puškárová ZŠ J. G. Tajovského Senec
2. miesto Viktória Beňová ZŠ Mlynská Senec
3.miesto Barbora Szabová ZŠ J. G. Tajovského Senec

Skok do výšky
Umiestnenie Meno a priezvisko Škola
1.miesto Diana Vinczeová ZŠ Mlynská Senec
2. miesto Mónika Németh ZŠ s VJM A. M. Szencziho Senec
3.miesto Dominika Kočíšková ZŠ J. G. Tajovského Senec

Hod kriketkou
Umiestnenie Meno a priezvisko Škola
1.miesto Monika Bučanová ZŠ J. G. Tajovského Senec
2. miesto Sandra Konečná ZŠ J. G. Tajovského Senec
3.miesto Lucia Matláková ZŠ J. G. Tajovského Senec

Štafeta
Umiestnenie Škola
1.miesto ZŠ J. G. Tajovského Senec
2. miesto ZŠ Mlynská Senec

Výsledková listina zo dňa 07.mája 2014
ZŠ J. G. Tajovského Senec
Atletika ml. žiaci
60m
Umiestnenie Meno a priezvisko Škola
1.miesto TomᚠFarkaš ZŠ J. G. Tajovského Senec
2. miesto źuboš Šléz ZŠ J. G. Tajovského Senec
3.miesto Ján Cheňa ZŠ Mlynská Senec
1 000m
Umiestnenie Meno a priezvisko Škola
1.miesto Dean Šranko ZŠ J. G. Tajovského Senec
2. miesto Michal Fábry ZŠ J. G. Tajovského Senec
3.miesto Alex Tóth ZŠ J. G. Tajovského Senec

Skok do diažky
Umiestnenie Meno a priezvisko Škola
1.miesto Vincent Martonka Gymnázium a. Bernoláka Senec
2. miesto Radoslav Mrviš ZŠ J. G. Tajovského Senec
3.miesto Dominik Wiesner ZŠ J. G. Tajovského Senec

Skok do výšky
Umiestnenie Meno a priezvisko Škola
1.miesto Ladislav Pavlovič ZŠ J. G. Tajovského Senec
2.miesto Viktor Zelenay Gymnázium A. Bernoláka Senec
3.miesto Peter Pravda ZŠ Mlynská Senec

Hod s kriketovou loptičkou
Umiestnenie Meno a priezvisko Škola
1.miesto Samo Gábriš ZŠ Mlynská Senec
2. miesto Juraj Šenk ZŠ Mlynská Senec
3.miesto Kristian Tomechek ZŠ J. G. Tajovského Senec

Štafeta
Umiestnenie Škola
1.miesto ZŠ J. G. Tajovského Senec
2. miesto ZŠ Mlynská Senec
3.miesto --------

Výsledková listina zo dňa 07.mája 2014
ZŠ J. G. Tajovského Senec
Atletika st. žiaci
60m
Umiestnenie Meno a priezvisko Škola
1.miesto Dominik Špiriak ZŠ J. G. Tajovského Senec
2. miesto LukᚠVeselý ZŠ J. G. Tajovského Senec
3.miesto Martin Vörös ZŠ J. G. Tajovského Senec
1 500m
Umiestnenie Meno a priezvisko Škola
1.miesto Richard Chmúra ZŠ Mlynská Senec
2. miesto Human Safaryan ZŠ J. G. Tajovského Senec
3.miesto LukᚠDóka ZŠ Mlynská Senec

Skok do diažky
Umiestnenie Meno a priezvisko Škola
1.miesto Dominik Alexík ZŠ Mlynská Senec
2. miesto Matúš Masarovič ZŠ J. G. Tajovského Senec
3.miesto Radovan Martišovič ZŠ J. G. Tajovského Senec

Skok do výšky
Umiestnenie Meno a priezvisko Škola
1.miesto Martin Ďuriška ZŠ J. G. Tajovského Senec
2. miesto Ronald Szalma ZŠ s VJM A. M. Szencziho Senec
3.miesto Róbert Farbula ZŠ s VJM A. M. Szencziho Senec

Vrh gužou
Umiestnenie Meno a priezvisko Škola
1.miesto Martin Dubovec ZŠ J. G. Tajovského Senec
2. miesto Jozef Schenk ZŠ Mlynská Senec
3.miesto Martin Korčák ZŠ J. G. Tajovského Senec

Štafeta
Umiestnenie Škola
1.miesto ZŠ J. G. Tajovského Senec
2. miesto ZŠ Mlynská Senec
3.miesto Gymnázium A. Bernoláka Senec

Materské školy
Beh na 40 m
Umiestnenie Meno a priezvisko Škola
1.miesto Sebastian Skurák MŠ Kollárova Senec
2. miesto Samuel Koma MŠ Kysucká Senec
3.miesto Denis Krivda MŠ Kollárova Senec

Skok do diažky
Umiestnenie Meno a priezvisko Škola
1.miesto Filip Boušek MŠ Fándlyho Senec
2. miesto Denis Krivda MŠ Kollárova Senec
3.miesto Sebastian Skurák MŠ Kollárova Senec

Kriketka
Umiestnenie Meno a priezvisko Škola
1.miesto Sebastian Skurák MŠ Kollárova Senec
2. miesto TomᚠSándor MŠ Fándlyho Senec
3.miesto Adam Kováčik MŠ Kollárova Senec

Fotogaléria

Mestský úrad Senec • Mierové nám. 8 • 903 01 Senec • IČO: 00305065 • DIČ: 2020662237
tel.: 02/2020 5101 • fax.: 02/2020 5142 • e-mail: webmaster@senec.sk

Kontakt pre médiá tel.: e-mail: martina.ostatnikova@senec.sk Design by INFOTECH  logo infotech  Š 2007