Dnes je štvrtok, 25. apríla 2019, meniny má Marek
rss rssRSS Vlacik Vlacik
Vitajte na stránkach mesta Senec

Šíp Piccardu – 2014

Tradičné medzinárodné lukostrelecké preteky športového združenia Piccard Senec sa uskutočnili 26. apríla na Slnečných jazerách – juh.

Šíp Piccardu – tradičné otvorené lukostrelecké preteky športového združenia Piccard Senec - pripadol v tomto roku na 26. apríla. V karavanovom kempe na južnej strane Slnečných jazier boli o 10:00 odštartované preteky lukostrelcov súťažiacich v 21 kategóriách. Pre divákov boli pripravené aj sprievodné programy ako tombola a „módna prehliadka“ oblečenia z histórie lukostreľby. Diváci a súťažiaci strávili pekný deň s ušľachtilým športom v príjemnom prostredí Slnečných jazier.

Zdroj: Piccard Senec
Foto: Jozef Baláž

Fotogaléria: http://om1ci.zonerama.com/Album/312567

Výsledková listina
Tradičný dlhý luk /TRLB/ Longbow Division - Kadet

Poradie Meno Kategória Body
1 KOČARKA Jakub L2 171
2 MIKEŠ Jiří L2 139
3 FERANCOVÁ Simona L2 127

Výsledková listina
Tradičný dlhý luk /TRLB/ Longbow Division - Ženy

Poradie Meno Kategória Body
1 DARASZ Maria L3 233
2 SEBOKOVÁ Libuše L3 201
3 FERANCOVÁ Renáta L3 171
4 HONZOVÁ Ivana L3 137
5 ŠUCHTÁROVÁ Eva L3 132

Výsledková listina
Tradičný dlhý luk /TRLB/ Longbow Division - Muži

Porad. číslo Meno Kategória Body
1 MAGYARICS Pavol L4 330
2 ONDRUŠÍK Miroslav L4 288
3 PATKA Jozef L4 273
4 BOTEK Andrej L4 267
5 BUGÁR Mário L4 267
6 GURIN Jaroslav L4 264
7 BERNÁT Peter V. L4 260
8 TAKÁČ Jozef L4 254
9 KOLLAR Peter L4 249
10 TOMAŠOVIČ Jozef L4 247
11 STRAŇÁK Robert L4 214
12 NEMEC Marian L4 207
13 HADEN Sutton GB L4 204
14 KURTULÍK Michal L4 202
15 LYSIČAN Vlado L4 197
16 MATEJOV Jozef L4 193
17 MARTIŠOVIČ Dalibor L4 183
18 MATUŠKA Zdeno L4 170
19 ELIAŠ František L4 152

Výsledková listina
Kladkový luk /HU/ Compoud Division Hunter - Muži

Poradie Meno Kategória Body
1 SZABÓ Tomáš H4 368
2 SZABÓ Attila H4 358
3 TALLO Marián H4 357
4 AGÁRDY Mikuláš H4 347
5 HOLÝ Tomáš H4 336
6 LUKÁŠ Laco H4 335
7 HLAVINA Marek H4 330
8 ČÁRSKY Daniel H4 316
9 HORVÁTH Branislav H4 304
10 NIKOLOV Nikola H4 216

Výsledková listina
Kladkový luk /CU/ Compoud Division- Muži

Poradie Meno Kategória Body
1 BARANAYI Roman C4 397

Výsledková listina
Olympijský luk /OL/ Recirve Division - Kadet

Poradie Meno Kategória Body
1 BARÁNKOVÁ Denisa O2 276

Výsledková listina
Olympijský luk /OL/ Recirve Division - Ženy

Poradie Meno Kategória Body
1 HEGEDOSOVÁ Zdenka O3 271

Výsledková listina
Olympijský luk /OL/ Recirve Division - Muži

Poradie Meno Kategória Body
1 VELČÍK Michal O4 322
2 KOSTELKA Vladimír O4 308
3 HAJKO Ivan O4 294
4 SAJKO Peter O4 216

Výsledková listina
Primitívny + jazdecký Tuk /PB+HB/ Primitiv Bow + Hors bow division - Deti

Poradie Meno Kategória Body
1 VALACH Martin P1 176
2 BORŠ David P1 157
3 SZABÓ Samuel P1 149

Výsledková listina
Primitívny + jazdecký Tuk /PB+HB/ Primitiv Bow + Hors bow division - Kadet

Poradie Meno Kategória Body
1 GÁBRIŠ Samuel P2 156
2 BÁLINT Fábián P2 125

Výsledková listina
Primitívny + jazdecký luk /PB+HB/ Primitiv Bow + Hors bow division - Ženy

Poradie Meno Kategória Body
1 GULYAS Éva P3 157

Výsledková listina
Primitívny + jazdecký luk /PB+HB/ Primitiv Bow + Hors bow division - Muži

Poradie Meno Kategória Body
1 DARASZ Ladislav P4 307
2 FERANC Peter P4 265
3 CSABA Fábián P4 243
4 HEIZER Eugen P4 236
5 LENGYEL Ladislav P4 235
6 SOBOTA Vladimír P4 234
7 BARANYAI Tibor P4 221
8 HONZA Pavol P4 219
9 REICHER Ferenc P4 214
10 TOMAS Petrik P4 186
11 PIEŠŤANSKÝ Janko P4 177
12 GULYAS Attila P4 169
13 GÁBRIŠ Róbert P4 151
14 ÁRPAD Palló P4 119
15 LENGYEL Tibor P4 111
16 DOBERA Zsolt P4 51

Výsledková listina
Tradičný reflexný luk /TRRB/ Instinctive Box Division - Deti

Poradie Meno Kategória Body
1 PÁTKA Tomáš T1 292
2 BÚBELA Nikolas T1 279
3 HORÁK K. Adam T1 277
4 PÁTKOVÁ Vendula T1 245
5 CSOLLEI David T1 218
6 ČUBOVÁ Barbora T1 215
7 PROCHÁZKA Štepán T1 199
8 HUBÍKOVÁ Nina T1 197
9 LIŠKOVÁ Terka T1 192
10 HUBÍK Alex T1 155
11 HORÁK J. Matyáš T1 149
12 HORÁK T. Šimon T1 109

Výsledková listina
Tradičný reflexný luk /TRRB/ Instinctive Box Division - Kadet

Poradie Meno Kategória Body
1 SKALSKÝ Frederik T2 225
2 CHASTINA Samuel T2 216
3 MUCALÍK Jan T2 215
4 ŠÚSTAL Jiří T2 198
5 LIŠKA Ondrej T2 177
6 ŽIŠKA Martin T2 156
7 POLHORSKÝ Robert T2 155

Výsledková listina
Tradičný reflexný luk /TRRB/ Instinctive Box Division - Ženy

Poradie Meno Kategória Body
1 BRASOVÁ Iveta T3 256
2 DOBŠÍČKOVÁ Renata T3 193
3 LÍŠKOVÁ Petra T3 164
4 PÁTKOVÁ Zdenka T3 151

Výsledková listina
Tradičný reflexný luk /TRRB/ Instinctive Box Division - Muži

Poradie Meno Kategória Body
1 WUNSCH Jaroslav T4 327
2 BENEDEK Miroslav T4 312
3 DOBŠÍČEK Jaroslav T4 308
4 BRASO Pavel V. T4 301
5 BRIATKA Michal T4 298
6 HIRJAK Peter T4 287
7 LACHOUT Dániel T4 282
8 HARČAR Rudolf T4 280
9 BODOR Stano T4 269
10 ŠTANGA Miroslav V. T4 264
11 BÚBELA Robert T4 256
12 MICHÁLEK Ľuboš T4 249
13 ŠIMOVIČ Peter T4 238
14 HORVÁTH Anton T4 236
15 ŠIMONIČ Tibor V. T4 235
16 PÁLKA Pavel T4 219
17 LIŠKA Marek T4 176

Fotogaléria

Mapa stránky | FAQ | Podmienky pre použitie | Autorské práva | Kontakty
Mestský úrad Senec • Mierové nám. 8 • 903 01 Senec • IČO: 00305065 • DIČ: 2020662237
tel.: 02/2020 5101 • fax.: 02/2020 5142 • e-mail: webmaster@senec.sk

Kontakt pre médiá tel.: e-mail: martina.ostatnikova@senec.sk Design by INFOTECH  logo infotech  © 2007