Dnes je štvrtok, 13. júna 2024, meniny má Anton
rss rssRSS Vlacik Vlacik
Vitajte na stránkach mesta Senec

Čo sa robilo na školách počas prázdnin?

Počas leta je najvhodnejší čas na práce v školách a škôlkach, ktoré môžu prebehnúť bez prítomnosti detí - nerušia školákov pri vyučovaní ani škôlkarov, ktorí po poludní ešte spinkajú. Čo všetko sa počas leta dialo v školách a škôlkach?

Škôlka „Alfa“ na Slnečných jazerách: Prebiehajú práce na jej prestavbe. V novembri bude môcť nastúpiť 90 detí do štyroch nových tried. Mesto Senec dostalo koncom augusta povolenie od Regionálneho úradu verejného zdravotníctva na rozšírenie kapacity tejto škôlky o jednu triedu. Škôlka bude v krásnom prostredí Slnečných jazier s bezpečným oplotením.
Materská škola Fándlyho 2: Dezinfekcia priestorov a hračiek, v sklade potravín nové obkladačky, búranie stien a vytvorenie miestnosti pre archív a sklad pre čistiace prostriedky pre kuchyňu, montáž stavaných skríň, kosenie, čistenie kobercov, plynové uzatváracie ventily.
Materská škola s VJM A. M. Szencziho: Maľovanie umyvárne a miestnosť riaditeľky, zakúpenie a umiestnenie nových postelí, zakúpenie 2 fotelov do riaditeľne.
Materská škola Kollárova 23: Rekonštrukcia školskej jedálne (vodovodné rúry, obkladačky), nová kuchynská linka, čistenie kobercov. Materská škola Košická 40: Dezinfekcia priestorov a hračiek, čistenie kobercov. Z eurofondov pribudnú v tejto škôlke dve nové triedy.
Materská škola Kysucká 9: Zatrávnenie areálu, vyasfaltovanie príjazdovej cesty do školskej jedálne, obnovilo sa dopravné ihrisko, pribudli nové drevené lavičky, natrel sa plot, bezpečnostné schody a drevené atrakcie, vymenil sa elektrický stĺp, vymaľovali sa všetky kuchynské priestory a kotolňa, nový nábytok do 1 triedy a nové vybavenie v umyváriek, 2 drevené tabule na edukačné činnosti v exteriéri, bežné údržbárske práce, oprava svetlíkov, čistenie kobercov.
Základná škola J. G. Tajovského: Dezinfekcia priestorov, čistenie kobercov, vytvorenie 1 triedy – postavenie 1 steny zo sadrokartónu, upratovanie pivnice, úprava areálu okolo školy. Mesto Senec získalo z eurofondov finančné prostriedky, ktoré využije na zateplenie školy, opravu sociálnych zariadení, elektroinštalácie, kanalizačného potrubia a pod.
Základná škola Mlynská: Realizácia 4 nových tried, oprava WC chlapcov a dievčat aj učiteľov, oprava šatní a spŕch (chlapcov a dievčat), oprava a maľovanie telocvične, oprava podlahy v telocvični, vymaľovanie a oprava posilňovne, nákup a umiestnenie nového nábytku do 4 nových tried.
Základná škola s VJM A. M. Szencziho: Maľovanie kuchyne, jedálne a miestnosť riaditeľky, výmena radiátorov, dezinfekcia priestorov, kosenie trávy.
Základná umelecká škola, Fándlyho: Maľovali sa 3 triedy a chodba, generálne čistenie kobercov.

Mapa stránky | FAQ | Podmienky pre použitie | Autorské práva | Kontakty
Mestský úrad Senec • Mierové nám. 8 • 903 01 Senec • IČO: 00305065 • DIČ: 2020662237
tel.: 02/2020 5101 • fax.: 02/2020 5142 • e-mail: webmaster@senec.sk

Kontakt pre médiá tel.: e-mail: martina.ostatnikova@senec.sk Design by INFOTECH  logo infotech  © 2007