Dnes je sobota, 23. októbra 2021, meniny má Alojza
rss rssRSS Vlacik Vlacik
Vitajte na stránkach mesta Senec

Zázračná zimná rozprávka

Vyhodnotenie 5. ročníka vianočnej mestskej výtvarnej súťaže „Zázračná zimná rozprávka“ a vernisáž výstavy diel výhercov sa udiala 5. decembra v Labyrinte.

V galérii Labyrint sú vystavené diela výhercov vianočnej výtvarnej súťaže, ktorej sa aj toho roku zúčastnili žiaci všetkých seneckých škôl. Vyhodnotenie súťaže spojená s výstavou diel sa tradične koná na Mikuláša. Mladí umelci, pedagógovia, rodičia a príbuzní ocenených detí a priaznivci mládežníckej tvorivosti sa zišli vo veľkej sále Labyrintu, kde na úvod si vypočuli vinše a koledy v podaní žiakov ZUŠ na Fándlyho 20. Po programe sa ujala slova Valéria Tittlová a v mene výtvarnej komisie, ktorej ďalšími členkami boli Lucia Čarnogurská a Andrea Černá, vyhlásila výsledky súťaže. Ocenených bolo 32 mladých výtvarníkov, ktorí na záver vystúpili na pódium, aby spoločne zapózovali pred kamerou.

Text a foto: VCs

Ocenení:
I. skupina / ZŠ školy / 1., 2. kategória

I. Miesto Sofia Gigáňová ZŠ Mlynská, Senec
I. skupina / školy / 1. kategória (6 – 10 rokov)
II. Miesto Judita Fülöpová ZŠ s VJM A. M. Szencziho, Senec
I. skupina / školy / 1. kategória (6 – 10 rokov)
III. Miesto Katarína Frčová ZŠ J.G. Tajovského, Senec
I. skupina / školy / 1. kategória (6 – 10 rokov)
I. Miesto Regina Mocková ZŠ Mlynská, Senec
I. skupina / školy / 2. kategória (11 – 15 rokov)
II. Miesto Adél Strešňák ZŠ s VJM A. M. Szencziho, Senec
I. skupina / školy / 2. kategória (11 – 15 rokov)
III. Miesto Barbora Brčiaková ZŠ J.G. Tajovského, Senec
I. skupina / školy / 2. kategória (11 – 15 rokov)
čestné uznanie Filip Kĺbik ZŠ SLVS, Senec
I. skupina / školy / 2. kategória (11 – 15 rokov)

II. skupina / ŠKD - ZŠ školy / 1. kategória

čestné uznanie Nina Hubíková ŠKD - ZŠ J.G. Tajovského, Senec
II. skupina / ŠKD / 1. kategória (6 – 10 rokov)
čestné uznanie Lea Kendiová ŠKD - ZŠ J.G. Tajovského, Senec
II. skupina / ŠKD / 1. kategória (6 – 10 rokov)
čestné uznanie Ema Plačková ŠKD - ZŠ J.G. Tajovského, Senec
II. skupina / ŠKD / 1. kategória (6 – 10 rokov)
čestné uznanie Ninka Griačová ŠKD - ZŠ J.G. Tajovského, Senec
II. skupina / ŠKD / 1. kategória (6 – 10 rokov)

III. skupina / ZUŠ, SZUŠ / 1., 2. kategória

I. Miesto Petra Mikócziová SZUŠ Renáty Madarászovej, Senec
III. skupina / ZUŠ / 1. kategória (6 – 10 rokov)
II. Miesto Fili Varga ZUŠ Fándlyho, Senec
III. skupina / ZUŠ / 1. kategória (6 – 10 rokov)
III. Miesto Natália Chorvátová ZUŠ Fándlyho, Senec
III. skupina / ZUŠ / 1. kategória (6 – 10 rokov) čestné uznanie Tamara Stančeková ZUŠ Fándlyho, Senec
III. skupina / ZUŠ / 1. kategória (6 – 10 rokov) čestné uznanie Karolína Mačuteková SZUŠ Renáty Madarászovej, Senec
III. skupina / ZUŠ / 1. kategória (6 – 10 rokov) čestné uznanie Štefan Jankovič ZUŠ Fándlyho, Semec
III. skupina / ZUŠ / 1. kategória (6 – 10 rokov) mimoriadna cena Svätoslav Klympotyuk SZUŠ Renáty Madarászovej, Senec
III. skupina / ZUŠ / 1. kategória (6 – 10 rokov) mimoriadna cena Matej Červenák ZUŠ Fándlyho, Senec
III. skupina / ZUŠ / 1. kategória (6 – 10 rokov) mimoriadna cena Ema Feniková ZUŠ Fándlyho, Senec
III. skupina / ZUŠ / 1. kategória (6 – 10 rokov)
I. Miesto Matej Kočalka ZUŠ Fándlyho, Senec
III. skupina / ZUŠ / 2. kategória (11 – 15 rokov)
II. Miesto Anna Lévardy SZUŠ Renáty Madarászovej, Senec
III. skupina / ZUŠ / 2. kategória (11 – 15 rokov)
III. Miesto Tamara Červinková ZUŠ Fándlyho, Senec
III. skupina / ZUŠ / 2. kategória (11 – 15 rokov čestné uznanie Karolína Nováková ZUŠ Fándlyho, Senec
III. skupina / ZUŠ / 2. kategória (11 – 15 rokov) mimoriadna cena Jakub Škriečka ZUŠ Fándlyho, Senec
III. skupina / ZUŠ / 2. kategória (11 – 15 rokov)

IV. skupina / Špeciálna základná škola / 2. kategória

I. Miesto Kristína Škrabáková Špeciálna základná škola
IV. Skupina / Spojená škola, Trnavská 2, Senec / 2. kategória (11 – 15 rokov)
II. Miesto Jakub Karbula Špeciálna základná škola
IV. Skupina / Spojená škola, Trnavská 2, Senec / 2. kategória (11 – 15 rokov)
III. Miesto Laura Bártová Špeciálna základná škola
IV. Skupina / Spojená škola, Trnavská 2, Senec / 2. kategória (11 – 15 rokov)
I. Miesto Tomáš Borároš Praktická škola
IV. Skupina / Spojená škola, Trnavská 2, Senec / 2. kategória (11 – 15 rokov)
II. Miesto Roman Tanko Praktická škola
IV. Skupina / Spojená škola, Trnavská 2, Senec / 2. kategória (11 – 15 rokov)
III. Miesto Romana Bártová Praktická škola
IV. Skupina / Spojená škola, Trnavská 2, Senec / 2. kategória (11 – 15 rokov)
I. miesto Liliana Raschmannová Školský klub
IV. Skupina / Spojená škola, Trnavská 2, Senec / 2. kategória (11 – 15 rokov)
II. miesto Katarína Karvaiová Školský klub
IV. Skupina / Spojená škola, Trnavská 2, Senec / 2. kategória (11 – 15 rokov)
III. Miesto Andrea Kagyerjáková Školský klub
IV. Skupina / Spojená škola, Trnavská 2, Senec / 2. kategória (11 – 15 rokov)

Fotogaléria

Mestský úrad Senec • Mierové nám. 8 • 903 01 Senec • IČO: 00305065 • DIČ: 2020662237
tel.: 02/2020 5101 • fax.: 02/2020 5142 • e-mail: webmaster@senec.sk

Kontakt pre médiá tel.: e-mail: martina.ostatnikova@senec.sk Design by INFOTECH  logo infotech  © 2007