Dnes je sobota, 22. júna 2024, meniny má Paulína
rss rssRSS Vlacik Vlacik
Vitajte na stránkach mesta Senec

Úspešné ukončenie sezóny GABBO Senec

Zimná edícia III. ročníka IBC Senec sa konala v „medzi sviatkovom období“ kedy väčšina z detí realizuje papučovú kultúru, resp. sú s rodičmi na dovolenkách.

"O to viac ma tešila účasť všetkých tímov, vrátane domácich tímov a vysoký počet rodičov detí, ktorí prišli do haly pri hoteli Družba Transpetrol v dňoch 28.12.2014 až 29.12.2014 povzbudiť svoje basketbalové nádeje. Atmosféra, ktorú vytvorili hráči svojou hrou, nasadením, povzbudzovaním sa jednoducho nedá opísať, treba ju zažiť", zhodnotila organizátorka Gabika Rebrošová.
Na turnaji si zmerali sily chlapci v troch kategóriach – U1, U13, U15. Zapojených bolo 130 hráčov, počas dvoch dní sa odohralo na troch ihriskách 26 zápasov, rozdali sa diplomy, medaile a ceny pre ALL STAR – najlepšiu päťku, MVP – najužitočnejšieho hráča v každej kategórii, a cena YOU ARE THE FUTURE, ktorú získal Kret ( MŠK Žiar nad Hronom).

Výsledky turnaja:
U11
1. miesto GABBO Senec
2. miesto BK Pezinok
3. miesto MBK Karlovka
AllStars: Bordiš (MBKK), Fraňo(MBKK), Rajnoha (BK Pezinok), Spodniak (GABBO Senec), Šebo Šimon (BK Pezinok), MVP - Žukovský (GABBO Senec).

U13
1. miesto MŠK Žiar nad Hronom
2. miesto GABBO Senec Karlovka
3. miesto BKM SPU Nitra
4. miesto MBK Karlovka
5. miesto Victoria Žilina
AllStars: Kadáši (Victoria Žilina), Ziman (MŠK Žiar nad Hronom), Kapustík (BKM SPU Nitra), Paulis (MBKK), Ohajda (MBKK), MVP - Štumpel (BKM SPU Nitra)

U15
1. miesto BK Lokomotíva Sereď
2. miesto MBK Baník Cígeľ Prievidza
3. miesto BKM SPU Nitra
4. miesto IMC SLOVAKIA Považská Bystrica
5. miesto MBK Karlovka GABBO Senec
AllStars: Šipkovský ( BK Sereď), Pukančík (MBKK), Foltyn (BKM SPU Nitra), Peciar (MBK Baník CígeľPrievizda), Wallensfels ( IMC Považská Bystrica, MVP - Vladovič ( BK Sereď

Komentár organizátorky a trénerky Gabiky Rebrošovej: „Pre mňa sú víťazi všetci a znamená to tiež obrovskú zodpovednosť a záväzok za prípravu a organizáciu IV. ročníka letnej a zimnej edície a pevne verím, že sa táto partia trénerov, rodičov a hráčov bude neustále rozširovať.Chcem sa poďakovať všetkým, ktorí akýmkoľvek spôsobom pomohli – Mestu Senec, TP Hotelu Družba, VŠEMvs, Basketlandn.f., Gymnáziu A.Bernoláka, rodičom z klubov GABBO Senec, MBK Karlovka, ako aj všetkým ostatným dobrovoľníkov, bez ich pomoci by sa tak veľký turnaj len veľmi ťažko zvládal.“

Komentár organizátora a trénera Peťa Ivanoviča: „Na 3. ročníku IBC Senec zimná edícia sme mali možnosť privítať tímy z rôznych kútov Slovenska, ako býva zvykom turnaj bol organizovaný pre minibasketbalové a žiacke kategórie. Mali sme možnosť vidieť množstvo kvalitných zápasov s peknými basketbalovými akciami. Turnaj sa tešil aj početnej diváckej kulise, hlavne z radov rodičov i priaznivcov basketbalu. Aj keď nakoniec víťaz bol len jeden, gratulácia a pochvala patrí všetkým zúčastneným tímom. Mladí hráči ukázali, že Slovenský basketbal má na čom v budúcnosti stavať. Už dnes sa tešíme na ďalší ročník IBC Senec 2015.“

Fotogaléria

Mapa stránky | FAQ | Podmienky pre použitie | Autorské práva | Kontakty
Mestský úrad Senec • Mierové nám. 8 • 903 01 Senec • IČO: 00305065 • DIČ: 2020662237
tel.: 02/2020 5101 • fax.: 02/2020 5142 • e-mail: webmaster@senec.sk

Kontakt pre médiá tel.: e-mail: martina.ostatnikova@senec.sk Design by INFOTECH  logo infotech  © 2007