Dnes je piatok, 19. júla 2019, meniny má Dušana
rss rssRSS Vlacik Vlacik
Vitajte na stránkach mesta Senec

Senecká ruka 2015

Na dvadsiaty druhý ročník prestížnej medzinárodnej súťaže v pretláčaní rukou „Senecká ruka“ prišlo 28. marca do MsKS vyše sto súťažiacich žien a mužov zo Slovenska, Maďarska, Fínska, Chorvátska, Poľska, Rakúska, Talianska, Švajčiarska a Belgicka.

Pod taktovkou Mariana Čaplu, šéfa organizačného výboru súťaže Senecká ruka pripravil jeho zohratý tím túto medzinárodnú športovú udalosť na profesionálnej úrovni. Nechýbal ani priamy televízny prenos semifinálových a finálových zápasov na Slovak Sport TV1. Senecká ruka patrí už roky medzi najkvalitnejšie obsadené súťaže v Európe, je nominačným pretekom pre slovenských reprezentantov na blížiace sa ME, ktoré budú začiatkom júna v Sofii. Na doskách pódia kinosály Mestského kultúrneho strediska v Senci sa v sobotu vystriedala okrem našej domácej špičky aj početná a silná zahraničná konkurencia. Súťažiaci z klubu AWK Senec získali 4 prvé miesta zásluhou Lucie Debnárovej, Petra Hervayho a Ladislava Hervayho, tri tretie, tri štvrté, jedno piate, jedno siedme a dve ôsme miesta.

Výsledky súťažiacich z AWK Senec:
- Ženy – pravá ruka do 60 Kg
1. Miesto: Debnárová, Lucia
- Ženy – ľavá ruka nad 60 Kg
1. Miesto: Debnárová, Lucia
- Muži – ľavá ruka do 85 Kg
1. Miesto: Hervay, Peter
- Muži – ľavá ruka do 95 Kg
1. Miesto: Hervay, Ladislav
- Muži – ľavá ruka do 65 Kg
3. Miesto: Jaščég, Juraj
- Muži – ľavá ruka nad 95 Kg
3. Miesto: Horečný, Zdenko
- Muži – pravá ruka do 65 Kg
3. Miesto: Jaščég, Juraj
5. Miesto: Radimák, Gabriel
- Muži – pravá ruka do 85 Kg
4. Miesto: Hervay, Peter
7. Miesto: Chladný, Peter
- Muži – pravá ruka nad 95 Kg
4. Miesto: Horečný, Zdenko
- Juniori – ľavá ruka nad 80 Kg
4. Miesto: Križan, Róbert
- Muži – ľavá ruka do 75 Kg
8. Miesto: Janík, Marek
- Muži – pravá ruka do 75 Kg
8. Miesto: Janík, Marek

Celkové výsledky súťaže Senecká ruka:

Ženy – ľavá ruka do 60 Kg
1. Barszo, Henrietta (HUN) 10 Pts.
2. Ketola, Erika (FIN) 7 Pts.
3. Kušnieriková, Andrea (AŠK Orava) 5 Pts.
4. Korpela, Miia (FIN) 4 Pts.
5. Lišková, Klaudia (AWK Prešov) 3 Pts.
Ženy – pravá ruka do 60 Kg
1. Debnárová, Lucia (AWK Senec) 10 Pts.
2. Barszo, Henrietta (HUN) 7 Pts.
3. Lišková, Klaudia (AWK Prešov) 5 Pts.
4. Ketola, Erika (FIN) 4 Pts.
5. Kušnieriková, Andrea (AŠK Orava) 3 Pts.
6. Korpela, Miia (FIN) 2 Pts.
Ženy – ľavá ruka nad 60 Kg
1. Debnárová, Lucia (AWK Senec) 10 Pts.
2. Ivanfi, Brigitta (HUN) 7 Pts.
3. Martinkovièová, Rebeka (AWK Trnava) 5 Pts.
4. Thommen, Caroline (HUN) 4 Pts.
5. Petrová, Dagmar (AWK Kráľova pri Senci) 3 Pts.
6. Polyák, Adél (HUN) 2 Pts.
7. Miettunen, Veera (FIN) 0 Pts.
Ženy – pravá ruka nad 60 Kg
1. Ivanfi, Brigitta (HUN) 10 Pts.
2. Thommen, Caroline (HUN) 7 Pts.
3. Petrová, Dagmar (AWK Kráľova pri Senci) 5 Pts.
4. Miettunen, Veera (FIN) 4 Pts.
5. Polyák, Adél (HUN) 3 Pts.
Muži – ľavá ruka do 65 Kg
1. Jagarcec, Sandro (CRO) 10 Pts.
2. Komenda, Jakub (AWK Kokava nad Rimavicou) 7 Pts.
3. Jaščég, Juraj (AWK Senec) 5 Pts.
4. Sedláček, Martin (AWK Trnava) 4 Pts.
5. Drinovský, Ján (AWK Ivanka pri Dunaji) 3 Pts.
6. Ševčík, Stanislav (AWK Prešov) 2 Pts.
7. Lukačovič, Adam (AWK Dobrá Voda) 0 Pts.
8. Radimák, Gabriel (AWK Senec) 0 Pts.
Muži – ľavá ruka do 70 Kg
1. Barszo, Alexander (HUN) 10 Pts.
2. Glod, Dominik (AWK Prešov) 7 Pts.
3. Palaszewski, Grzegorz (POL) 5 Pts.
4. Tudor, Alin (ROU) 4 Pts.
5. Elwishger, Tobias (AUT) 3 Pts.
6. Koho, Jami (FIN) 2 Pts.
7. Hasslacher, Daniel (AUT) 0 Pts.
8. Novák, Juraj (AWK Dobrá Voda) 0 Pts.
9. Podgorski, Wieslaw (POL) 0 Pts.
Muži – ľavá ruka do 75 Kg
1. Groch, Dariusz (POL) 10 Pts.
2. Vojenčák, Ján (AWK Kokava nad Rimavicou) 7 Pts.
3. Gettler, Pavol (AWK Banská Štiavnica) 5 Pts.
4. Podgorski, Mariusz (POL) 4 Pts.
5. Kotúľ, František (AŠK Orava) 3 Pts.
6. Hritz, Filip (AWK Bratislava) 2 Pts.
7. Paška, Jozef (AWK Zvolen) 0 Pts.
8. Janík, Marek (AWK Senec) 0 Pts.
9. Nagy, Alex (HUN) 0 Pts.
10. Szatmari, Viktor (HUN) 0 Pts.
11. Kosov, Rastislav (AWK Tatran Žarnovica) 0 Pts.
12. Mantymaa, Jusii-Pekka (FIN) 0 Pts.
Muži – ľavá ruka do 85 Kg
1. Hervay, Peter (AWK Senec) 10 Pts.
2. Tenkel, Roman (AWK Banská Štiavnica) 7 Pts.
3. Somogyi, David (HUN) 5 Pts.
4. Lengfeldner, Manuel (AUT) 4 Pts.
5. Girášek, Michal (AWK Prešov) 3 Pts.
6. Chladný, Peter (AWK Senec) 2 Pts.
7. Nowotarsky, Grzegorz (POL) 0 Pts.
8. Mergl, Balasz (HUN) 0 Pts.
9. Jámbrik, Ferenc (HUN) 0 Pts.
10. Nagy, Richard (HUN) 0 Pts.
11. Truchlík, Peter (AŠK Orava) 0 Pts.
12. Hollenstein, Remo (SUI) 0 Pts.
13. Rusu, Marius (ITA) 0 Pts.
14. Kohutovič, Daniel (AWK Dobrá Voda) 0 Pts.
Muži – ľavá ruka do 95 Kg
1. Hervay, Ladislav (AWK Senec) 10 Pts.
2. Sovic, Viktorio (CRO) 7 Pts.
3. Dobrovič, Radoslav (AWK Banská Štiavnica) 5 Pts.
4. Lutai, Adrian (ITA) 4 Pts.
5. Molenda, Marcin (POL) 3 Pts.
6. Černák, Štefan (AWK Tatran Žarnovica) 2 Pts.
7. Pápay, Richard (AWK Červeník) 0 Pts.
8. Kelemen, Laszló (HUN) 0 Pts.
9. Ainali, Anssi (FIN) 0 Pts.
10. Drinka, Matej (AWK Ivanka pri Dunaji) 0 Pts.
11. Hlubík, Matúš (AWK Trnava) 0 Pts.
12. Hemels, Nicolas (BEL) 0 Pts.
Muži – ľavá ruka nad 95 Kg
1. Michalička, Juraj (AWK Zvolen) 10 Pts.
2. Poleš, Josip (CRO) 7 Pts.
3. Horečný, Zdenko (AWK Senec) 5 Pts.
4. Janczy, Jakub (POL) 4 Pts.
5. Hlubík, Samuel (AWK Trnava) 3 Pts.
6. Baksa, József (HUN) 2 Pts.
7. Mikkonen, Juha (FIN) 0 Pts.
8. Alexander, Martin (SUI) 0 Pts.
9. Franz, Andreas (SUI) 0 Pts.
Muži – pravá ruka do 65 Kg
1. Jagarcec, Sandro (CRO) 10 Pts.
2. Komenda, Jakub (AWK Kokava nad Rimavicou) 7 Pts.
3. Jaščég, Juraj (AWK Senec) 5 Pts.
4. Drinovský, Ján (AWK Ivanka pri Dunaji) 4 Pts.
5. Radimák, Gabriel (AWK Senec) 3 Pts.
6. Sedláček, Martin (AWK Trnava) 2 Pts.
7. Kusnieczyk, Damian (POL) 0 Pts.
8. Lukačovič, Adam (AWK Dobrá Voda) 0 Pts.
9. Ševčík, Stanislav (AWK Prešov) 0 Pts.
Muži – pravá ruka do 70 Kg
1. Glod, Dominik (AWK Prešov) 10 Pts.
2. Barszo, Alexander (HUN) 7 Pts.
3. Gregoricka, Ivan (AWK Dobrá Voda) 5 Pts.
4. Tudor, Alin (ROU) 4 Pts.
5. Podgorski, Wieslaw (POL) 3 Pts.
6. Hasslacher, Daniel (AUT) 2 Pts.
7. Elwishger, Tobias (AUT) 0 Pts.
8. Novák, Juraj (AWK Dobrá Voda) 0 Pts.
9. Koho, Jami (FIN) 0 Pts.
Muži – pravá ruka do 75 Kg
1. Vojenčák, Ján (AWK Kokava nad Rimavicou) 10 Pts.
2. Groch, Dariusz (POL) 7 Pts.
3. Gettler, Pavol (AWK Banská Štiavnica) 5 Pts.
4. Podgorski, Mariusz (POL) 4 Pts.
5. Mantymaa, Jusii-Pekka (FIN) 3 Pts.
6. StreĂŻanský, Jozef (AWK Tatran Žarnovica) 2 Pts.
7. Paška, Jozef (AWK Zvolen) 0 Pts.
8. Janík, Marek (AWK Senec) 0 Pts.
9. Hritz, Filip (AWK Bratislava) 0 Pts.
10. Kotúľ, František (AŠK Orava) 0 Pts.
11. Kosov, Rastislav (AWK Tatran Žarnovica) 0 Pts.
12. Fáber, Milan (AWK Banská Štiavnica) 0 Pts.
13. Szatmari, Viktor (HUN) 0 Pts.
14. Nagy, Alex (HUN) 0 Pts.
Muži – pravá ruka do 85 Kg
1. Tenkel, Roman (AWK Banská Štiavnica) 10 Pts.
2. Girášek, Michal (AWK Prešov) 7 Pts.
3. Somogyi, David (HUN) 5 Pts.
4. Hervay, Peter (AWK Senec) 4 Pts.
5. Truchlík, Peter (AŠK Orava) 3 Pts.
6. Nowotarsky, Grzegorz (POL) 2 Pts.
7. Chladný, Peter (AWK Senec) 0 Pts.
8. Hollenstein, Remo (SUI) 0 Pts.
9. Lengfeldner, Manuel (AUT) 0 Pts.
10. Mergl, Balasz (HUN) 0 Pts.
11. Kohutoviè, Daniel (AWK Dobrá Voda) 0 Pts.
12. Rusu, Marius (ITA) 0 Pts.
13. Kyjovský, Michal (AWK Banská Štiavnica) 0 Pts.
14. Andree, Frederic (BEL) 0 Pts.
15. Nagy, Richard (HUN) 0 Pts.
16. Jámbrik, Ferenc (HUN) 0 Pts.
Muži – pravá ruka do 95 Kg
1. Kovacs, Peter (HUN) 10 Pts.
2. Sovic, Viktorio (CRO) 7 Pts.
3. Dobrovič, Radoslav (AWK Banská Štiavnica) 5 Pts.
4. Hervay, Ladislav (AWK Senec) 4 Pts.
5. Molenda, Marcin (POL) 3 Pts.
6. Pacut, Pawel (POL) 2 Pts.
7. Drinka, Matej (AWK Ivanka pri Dunaji) 0 Pts.
8. Pápay, Richard (AWK Červeník) 0 Pts.
9. Lutai, Adrian (ITA) 0 Pts.
10. Hemels, Nicolas (BEL) 0 Pts.
11. Černák, Štefan (AWK Tatran Žarnovica) 0 Pts.
12. Hlubík, Matúš (AWK Trnava) 0 Pts.
Muži – pravá ruka nad 95 Kg
1. Michalička, Juraj (AWK Zvolen) 10 Pts.
2. de Marchi, Tomas (ITA) 7 Pts.
3. Hlubík, Samuel (AWK Trnava) 5 Pts.
4. Horečný, Zdenko (AWK Senec) 4 Pts.
5. Janczy, Jakub (POL) 3 Pts.
6. Poleš, Josip (CRO) 2 Pts.
7. Vuksanovic, Ivan (CRO) 0 Pts.
8. Mikkonen, Juha (FIN) 0 Pts.
9. Alexander, Martin (SUI) 0 Pts.
10. Franz, Andreas (SUI) 0 Pts.
Juniorky – ľavá ruka do 60 Kg
1. Lišková, Klaudia (AWK Prešov) 10 Pts.
2. Magušínová, Kristína (AWK Bratislava) 7 Pts.
3. Deneumostier, Jane (BEL) 5 Pts.
Juniorky – pravá ruka do 60 Kg
1. Lišková, Klaudia (AWK Prešov) 10 Pts.
2. Magušínová, Kristína (AWK Bratislava) 7 Pts.
3. Deneumostier, Jane (BEL) 5 Pts.
Juniori - ľavá ruka do 70 Kg
1. Adamov, Adam (AWK Tatran Žarnovica) 10 Pts.
2. Tudor, Alin (ROU) 7 Pts.
3. Vida, Dominik (AWK Kráľova pri Senci) 5 Pts.
4. Paniak, Pawel (POL) 4 Pts.
5. Nutta, Marek (AŠK Orava) 3 Pts.
6. Bednarčík, Mário (AWK Prešov) 2 Pts.
7. Benedikovič, Adam (AWK Dobrá Voda) 0 Pts.
8. Ondrejka, Ivan (AWK Dobrá Voda) 0 Pts.
9. Lukačovič, Adam (AWK Dobrá Voda) 0 Pts.
10. Nosáľ, Adam (AWK Kokava nad Rimavicou) 0 Pts.
Juniori – ľavá ruka do 80 Kg
1. Hôždala, Martin (AWK Myjava) 10 Pts.
2. Morzyniec, Jakub (POL) 7 Pts.
3. Búry, Marek (AWK Žarnovica) 5 Pts.
4. Mráz, Miroslav (AWK Dobrá Voda) 4 Pts.
5. Hric, Oliver (AWK Prešov) 3 Pts.
6. Ladvenica, Márius (AWK Dobrá Voda) 2 Pts.
Juniori – ľavá ruka nad 80 Kg
1. Harkabuzik, Piotr (POL) 10 Pts.
2. Magula, Tadeáš (AWK Myjava) 7 Pts.
3. Golian, Michal (AWK Kokava nad Rimavicou) 5 Pts.
4. Križan, Róbert (AWK Senec) 4 Pts.
5. Andraško, Radovan (AWK Prešov) 3 Pts.
6. Horváth, László (HUN) 2 Pts.
Juniori – pravá ruka do 70 Kg
1. Tudor, Alin (ROU) 10 Pts.
2. Adamov, Adam (AWK Tatran Žarnovica) 7 Pts.
3. Vida, Dominik (AWK Kráľova pri Senci) 5 Pts.
4. Paniak, Pawel (POL) 4 Pts.
5. Bednarčík, Mário (AWK Prešov) 3 Pts.
6. Nutta, Marek (AŠK Orava) 2 Pts.
7. Benedikovič, Adam (AWK Dobrá Voda) 0 Pts.
8. Ondrejka, Ivan (AWK Dobrá Voda) 0 Pts.
9. Lukačovič, Adam (AWK Dobrá Voda) 0 Pts.
10. Nosáľ, Adam (AWK Kokava nad Rimavicou) 0 Pts.
Juniori – pravá ruka do 80 Kg
1. Búry, Marek (AWK Žarnovica) 10 Pts.
2. Hôždala, Martin (AWK Myjava) 7 Pts.
3. Hric, Oliver (AWK Prešov) 5 Pts.
4. Mráz, Miroslav (AWK Dobrá Voda) 4 Pts.
5. Morzyniec, Jakub (POL) 3 Pts.
6. Ladvenica, Márius (AWK Dobrá Voda) 2 Pts.
Juniori – pravá ruka nad 80 Kg
1. Harkabuzik, Piotr (POL) 10 Pts.
2. Horváth, László (HUN) 7 Pts.
3. Magula, Tadeáš (AWK Myjava) 5 Pts.
4. Golian, Michal (AWK Kokava nad Rimavicou) 4 Pts.
5. Andraško, Radovan (AWK Prešov) 3 Pts.
6. Križan, Róbert (AWK Senec) 2 Pts.
Muži Masters – ľavá ruka do70 Kg
1. Kollar, Csaba (HUN) 10 Pts.
2. Koho, Jami (FIN) 7 Pts.
3. Podgorski, Wieslaw (POL) 5 Pts.
Muži Masters – ľavá ruka do 90 Kg
1. Ibrahim, Hadji (FRA) 10 Pts.
2. Rojko, Zoltan (HUN) 7 Pts.
3. Drokan, Mislav (CRO) 5 Pts.
4. Ferienčík, Oliver (AWK Zvolen) 4 Pts.
5. Cyran, Maciej (POL) 3 Pts.
6. Koho, Jami (FIN) 2 Pts.
7. Tudor, Lucian (ROU) 0 Pts.
Muži Masters – ľavá ruka nad 90 Kg
1. Dogan, Mehmet (SUI) 10 Pts.
2. Kelemen, Laszló (HUN) 7 Pts.
3. Mikkonen, Juha (FIN) 5 Pts.
Muži Masters – pravá ruka do 70 Kg
1. Kollar, Csaba (HUN) 10 Pts.
2. Koho, Jami (FIN) 7 Pts.
3. Podgorski, Wieslaw (POL) 5 Pts.
Muži Masters – pravá ruka do 90 Kg
1. Doro, Zsolt (HUN) 10 Pts.
2. Ibrahim, Hadji (FRA) 7 Pts.
3. Ferienčík, Oliver (AWK Zvolen) 5 Pts.
4. Rojko, Zoltan (HUN) 4 Pts.
5. Drokan, Mislav (CRO) 3 Pts.
6. Cyran, Maciej (POL) 2 Pts.
7. Koho, Jami (FIN) 0 Pts.
8. Andree, Frederic (BEL) 0 Pts.
9. Tudor, Lucian (ROU) 0 Pts.
Muži Masters – pravá ruka nad 90 Kg
1. Dogan, Mehmet (SUI) 10 Pts.
2. Ainali, Anssi (FIN) 7 Pts.
3. Bachratý, Peter (AWK Tatran Žarnovica) 5 Pts.
4. Mikkonen, Juha (FIN) 4 Pts.

Text a foto: VCs
Výsledky: http://armsport.sk/vysledky/22-senecka-ruka

Fotogaléria

Mapa stránky | FAQ | Podmienky pre použitie | Autorské práva | Kontakty
Mestský úrad Senec • Mierové nám. 8 • 903 01 Senec • IČO: 00305065 • DIČ: 2020662237
tel.: 02/2020 5101 • fax.: 02/2020 5142 • e-mail: webmaster@senec.sk

Kontakt pre médiá tel.: e-mail: martina.ostatnikova@senec.sk Design by INFOTECH  logo infotech  © 2007