Dnes je sobota, 22. júna 2024, meniny má Paulína
rss rssRSS Vlacik Vlacik
Vitajte na stránkach mesta Senec

Do práce na bicykli – 2015

Do súťaže „Do práce na bicykli“ sa toho roku zapojilo 19 tímov, o 8 viac ako minulý rok.

Mesto Senec sa druhýkrát zapojilo do súťaže „Do práce na bicykli“. Zúčastnilo sa jej 19 tímov, o 8 viac ako minulý rok. Výkonom 3954 najazdených kilometrov a s počtom 1762 jázd do práce a z práce na bicykli sa naše mesto umiestnilo na 19. mieste spomedzi 55 miest a obcí v rámci celého Slovenska. Martina Ostatníková privítala 3. júna na pódiu pred MsKS Karola Kvála, primátora mesta Senec, viceprimátora Dušana Badinského, prednostku MsÚ Jarmilu Répássyovú, národného cyklokoordinátora Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR Petra Klučku a Lukáša Cerovského, zástupcu predajne Bike and City, ktorí sa podujali na odovzdaní cien pre víťazov súťaže. Pod dohľadom Jany Maczeákovej, koordinátorky súťaže za MsÚ Senec, nasledovalo vyhlásenie výsledkov súťaže a odovzdávanie cien:
- Najlepším tímom, ktorý najazdil najviac kilometrov do práce a z práce bicyklom je Tím Bludisko (Eva Fridrichová, Filip Brvenik, Gabriela Štetková, Kvetoslava Sedláčková), ktorý celkovo najazdil 509 km. Cenu, údržbu bicykla pre každého člena tímu venovala predajňa Bike and City, Pezinská ulica č. 1, Senec. Okrem toho dostali členovia tímu tričko s logom súťaže, dva lístky na Senecké leto a spoločnú sladkú odmenu v podobe krásnej torty.
- Najlepším jednotlivcom, ktorý najazdil najviac kilometrov do práce a z práce bicyklom, sa stal Filip Brvenik, ktorý najazdil 229 km. Veľkú fľašu šampanského pre víťaza venovala predajňa Bike and City.
- Najlepším tímom, ktorý najazdil najväčší počet jázd do práce a z práce bicyklom, sa stal Tím Kulturáci (Béla Susla, Jozef Janko, Margita Víghová, Štefan Doktor) s celkovým počtom 198 jázd. Cenu, údržbu bicykla pre každého člena tímu venovala predajňa Bike and City. Aj oni sa mohli tešiť z torty a dostali aj tričko s logom súťaže a dva lístky na Senecké leto.
- Najlepším jednotlivcom, ktorý najazdil najväčší počet jázd do práce a z práce bicyklom, je Štefan Doktor, ktorý absolvoval 58 jázd a vyslúžil si tak veľkú fľašu šampanského, ktorú venovala predajňa Bike and City.
- Ako poďakovanie za účasť v súťaži dostal každý zúčastnený cyklista diplom, tortičku, tričko a dva lístky na Senecké leto.
- Na záver bol vyžrebovaný bicykel spomedzi členov súťažných tímov, ktorí najazdili na bicykli do práce a z práce aspoň 2/3 ciest. Majiteľom bicykla, ktorý venovala predajňa Bike and City, sa stal Ladislav Novák z tímu Dalkia Senec.

Text a foto: VCs

Fotogaléria

Mapa stránky | FAQ | Podmienky pre použitie | Autorské práva | Kontakty
Mestský úrad Senec • Mierové nám. 8 • 903 01 Senec • IČO: 00305065 • DIČ: 2020662237
tel.: 02/2020 5101 • fax.: 02/2020 5142 • e-mail: webmaster@senec.sk

Kontakt pre médiá tel.: e-mail: martina.ostatnikova@senec.sk Design by INFOTECH  logo infotech  © 2007