Dnes je piatok, 22. októbra 2021, meniny má Sergej
rss rssRSS Vlacik Vlacik
Vitajte na stránkach mesta Senec

Mestské oznamy

Informácia Komplexnej záchrannej služby s.r.o, ktorá je prevádzkovateľom lekárskej služby prvej pomoci pre dospelých, deti a dorast

V mene spoločnosti Komplexná záchranná služba s.r.o, ktorá je prevádzkovateľom lekárskej služby prvej pomoci pre dospelých, deti a dorast si Vás dovoľujem informovať a zároveň požiadať o zverejnenie informácie o nasledovných zmenách, ktoré sa týkajú fungovania pohotovostí pre okres Senec a Pezinok.

1. Zmena ordinačných hodín :

Pondelok - Piatok -16:00 - 07:00 hod Sobota, Nedeľa, sviatky - nepretržite

2. Zmena miesta prevádzkovania

Pohotovosť v Pezinku pre dospelých, deti a dorast má ambulancie na poliklinike na Hollého č. 2. Momentálne sme v štádiu riešenia zmeny miesta prevádzkovania na adresu Bratislavská č. 85. Čakáme na zmeny na stavebnom úrade a zmenu povolenia. Akonáhle tieto zmeny budeme mať vyznačené presťahujeme sa. Predpokladaný odhad zmeny miesta prevádzkovania pohotovosti pre dospelých, deti a dorast je od 01.07.2016. V rámci informovania pacienta Vám, túto zmenu oznámime minimálne štyri dni pred plánovaným presťahovaním pohotovosti.

3. Zubná pohotovostná služba

Naším zámerom je do dvoch mesiacov spustiť pre obyvateľov aj zubnú pohotovostnú službu. Momentálne sme v štádiu riešenia potrebných povolení na úradoch. Akonáhle budeme mať

všetky potrebné povolenia požiadame zdravotné poisťovne o zazmluvnenie zubnej pohotovostnej služby. Ohľadom spustenia zubnej pohotovostnej služby Vás budeme informovať prostredníctvom e-mailu.

4. Výjazdová služba pacientom domov

Pacienti už nemusia "vysedávať" v preplnenej čakárni plnej chorých ľudí. Lekára si za rovnaký poplatok ako v ambulancii môžu zavolať priamo domov v pohodlí domáceho nestresujúceho prostredia.

Naša spoločnosť dostala povolenie na prevádzkovanie výjazdovej služby pre dospelých , deti a dorast. Spádové územie poskytovania výjazdovej lekárskej služby pre dospelých je celý okres Pezinok, pre deti okresy miest Pezinok a Senec.

Za výjazd lekára domov sa platí pohotovostný poplatok 1,99 EUR a v prípade potreby alebo žiadosti pacienta máme k dispozícií CRP prístroj. Cena za vyšetrenie CRP je 8,00 EUR. Ostatné výkony spojené s výjazdom (kilometre, ošetrenie...) prepláca poisťovňa.

Lekára domov je možné si zavolať počas ordinačných hodín :

Pondelok - Piatok - 16:00 - 07:00 hod
Sobota, Nedeľa, sviatky - nepretržite

Pacienti k nám môžu volať už od 15:00hod.

Kontakt na výjazdového lekára je : 0918 080 112.


Na základe informácií a využitia služby, ktorá slúži predovšetkým Vaším občanom si Vás dovoľujem požiadať o zverejnenie týchto informácií na všade dostupných miestach pre občanov, (facebook, webová stránka, mestské /obecné noviny,rozhlas, zástavky..)

Informácie pre mestské úrady a ostatné organizácie ohľadom doplnenia informácií či iných doplňujúcich otázok je možné získať na e-mailovej adrese modkorek@gmail.com alebo na tel. čísle 0911/090909.

Zdroj: ODKOREK Marek konateľ
Komplexná záchranná služba s.r.o., Bratislava

Mapa stránky | FAQ | Podmienky pre použitie | Autorské práva | Kontakty
Mestský úrad Senec • Mierové nám. 8 • 903 01 Senec • IČO: 00305065 • DIČ: 2020662237
tel.: 02/2020 5101 • fax.: 02/2020 5142 • e-mail: webmaster@senec.sk

Kontakt pre médiá tel.: e-mail: martina.ostatnikova@senec.sk Design by INFOTECH  logo infotech  © 2007