Dnes je štvrtok, 13. júna 2024, meniny má Anton
rss rssRSS Vlacik Vlacik
Vitajte na stránkach mesta Senec

Senecký Beachvolley Cup 2015

Na Slnečných jazerách sa 15. a 16. augusta uskutočnil pred plnou tribúnou a kamerami STV, TA3, JOJ a Markízy finálový turnaj majstrovstiev Slovenska v beachvolejbale.

V areáli Slnečných jazier v Senci sa v sobotu a v nedeľu uskutočnil finálový turnaj majstrovstiev Slovenska v beachvolejbale, ktorý organizoval Volejbalový klub Tajovského Senec v spolupráci so Slovenskou volejbalovou federáciou. V ženskej aj mužskej kategórii bojovali o tituly po 12 dvojíc, najväčšiu pozornosť vzbudzovala najúspešnejší slovenský pár Natália Dubovcová s Dominikou Nestarcovou. Päťnásobné majsterky Slovenska sa v Senci predstavili krátko po tom, ako obsadili na majstrovstvách Európy v rakúskom Klagenfurte vynikajúce 4. miesto. V mužskej kategórii obhajovali titul Igor Horváth s Matejom Hukelom, ktorí tak ako minulý rok zberali body najmä v Rakúskej sérii a boli nasadené turnajové jednotky.
Seneckí organizátori pripravili pre návštevníkov aj množstvo sprievodných akcií. Uskutočnila sa autogramiáda najlepších dvojíc, predaj volejbalových topov/dresov s logom turnaja a sponzorov, ako aj exhibičný zápas populárnych osobností, či tombola s atraktívnymi cenami, ako je let balónom. Deti si mohli nechať pomaľovať tvár a milovníci áut si prišli na svoje na predvádzacích jazdách automobilmi Suzuki Vitara. Skúsení barmani miešali drinky pre divákov, ktorí si potom mohli zatancovať sambu. Renáta Šmihelová bezplatne nalíčila dámy značkou Mary Kay.
V nedeľu popoludní pred plnou tribúnou a kamerami STV, TA3, JOJ a Markízy prebiehali finálové zápasy v kategórii žien a mužov. Dvojica Natália Dubovcová s Dominikou Nestarcová potvrdili svoju dominanciu a podľa očakávania sa stali majsterkami Slovenska, keď vo finálovom zápase zdolali Ľubicu Šipošovú a Luciu Behúnovú 2:0 (6, 17).
Minuloroční majstri Igor Horváth s Matejom Hukelom neuspeli vo finále mužov. Prehrali s dvojicou Michal Kollár, Jakub Ihnát 1:2 (17, -17, -12), ktorý sa tak mohli tešiť z titulu majstra Slovenska.

Zdroj: http://www.svf.sk/sk/titulna-stranka
Foto: VCs

Fotogaléria

Mapa stránky | FAQ | Podmienky pre použitie | Autorské práva | Kontakty
Mestský úrad Senec • Mierové nám. 8 • 903 01 Senec • IČO: 00305065 • DIČ: 2020662237
tel.: 02/2020 5101 • fax.: 02/2020 5142 • e-mail: webmaster@senec.sk

Kontakt pre médiá tel.: e-mail: martina.ostatnikova@senec.sk Design by INFOTECH  logo infotech  © 2007