Dnes je utorok, 24. mája 2022, meniny má Ela
rss rssRSS Vlacik Vlacik
Vitajte na stránkach mesta Senec

XXVI. ročník Behu zdravia

Tohoročného Behu zdravia, ktorý sa konal 22. októbra sa zúčastnilo 297 žiakov a žiačok z 10 základných a stredných škôl zo Senca a okolia.

Na úvod tradičných školských bežeckých pretekov predstúpili pred mladých športovcov primátor mesta Senec Karol Kvál a viceprimátor Dušan Badinský. Primátor v krátkom príhovore pozdravil pedagógov a pretekárov Behu zdravia. S volaním „Športu zdar!“ odštartoval preteky, v ktorom chlapci a dievčatá súťažili zvlášť a boli rozdelení do 8 vekových kategórií. V súťaži škôl sa vytvorilo nasledovné poradie: 1. miesto - ZŠ J. G. Tajovského Senec (141 bodov), 2. miesto - ZŠ Nová Dedinka (50 bodov), 3. Miesto - ZŠ Mlynská Senec ( 43 bodov).

Výsledková listina XXVI. ročníka Behu zdravia v Senci

Ročník 2000
- chlapci

1.miesto Dóka Lukáš ZŠ Mlynská Senec
2. miesto Wiesner Frederik ZŠ J. G. Tajovského Senec
3. miesto Kopilec Adam ZŠ J. G. Tajovského Senec
- dievčatá
1. miesto Uzsáková Klaudia ZŠ J. G. Tajovského Senec
2. miesto Frčová Kamila ZŠ J. G. Tajovského Senec
3. miesto Krišáková Miriam ZŠ Mlynská Senec

Ročník 2001
- chlapci

1.miesto Loj Denis ZŠ J. G. Tajovského Senec
2. miesto Gábriš Patrik ZŠ Mlynská Senec
3. miesto Šranko Dean ZŠ J. G. Tajovského Senec
- dievčatá
1. miesto Múčková Veronika ZŠ J. G. Tajovského Senec
2. miesto Bernáthová Petra ZŠ Nová Dedinka
3. miesto Turcsányiová Vivien ZŠ Nová Dedinka

Ročník 2002
- chlapci

1.miesto Galovič Bruno ZŠ Mlynská Senec
2. miesto Soós Patrik ZŠ J. G. Tajovského Senec
3. miesto Šléz Ľuboš ZŠ J. G. Tajovského Senec
-dievčatá
1. miesto Grambličková Emma ZŠ J. G. Tajovského Senec
2. miesto Némethová Rebeka ZŠ J. G. Tajovského Senec
3. miesto Rothová Sandra Gymnázium A. Bernoláka Senec

Ročník 2003
- chlapci

1.miesto Zámečník Filip ZŠ Mlynská Senec
2. miesto Szimeth Viktor ZŠ Kráľová pri Senci
3. miesto Wiesner Dominik ZŠ J. G. Tajovského Senec
-dievčatá
1. miesto Vláčilová Vanda ZŠ J. G. Tajovského Senec
2. miesto Katonová Chiara Gymnázium A. Bernoláka Senec
3. miesto Gajdošíková Ľubica ZŠ J. G. Tajovského Senec

Ročník 2004
- chlapci

1.miesto Svätoslav Bollo Gymnázium A. Bernoláka Senec
2. miesto Barkol Oliver ZŠ J. G. Tajovského Senec
3. miesto Bittara Jakub ZŠ J. G. Tajovského Senec
- dievčatá
1. miesto Vrábelová Ema ZŠ J. G. Tajovského Senec
2. miesto Balážová Veronika ZŠ J. G. Tajovského Senec
3. miesto Bokrošová Nikola ZŠ J. G. Tajovského Senec

Ročník 2005
- chlapci

1.miesto Fukas Matej ZŠ Blatné
2. miesto Sikoriak Samuel ZŠ J. G. Tajovského Senec
3. miesto Šalkovič Jaroslav ZŠ Blatné
- dievčatá
1. miesto Vargová Barbora ZŠ Nová Dedinka
2. miesto Valkovičová Sara ZŠ Nová Dedinka
3. miesto Letašiová Linda ZŠ Nová Dedinka

Ročník 2006
- chlapci

1.miesto Zajac Tomáš ZŠ s VJM A. M. Szencziho Senec
2. miesto Javorský Jonáš ZŠ J. G. Tajovského Senec
3. miesto Penziviater Samuel ZŠ J. G. Tajovského Senec
- dievčatá
1. miesto Szimethová Ester ZŠ Kráľová pri Senci
2. miesto Klučárová Karin ZŠ Nová Dedinka
3. miesto Markovicsová Ellka ZŠ Nová Dedinka

Ročník 2007
- chlapci

1.miesto Krajčík Michal ZŠ J. G. Tajovského Senec
2. miesto Matis Sebastian ZŠ Tureň
3. miesto Osvald Matej ZŠ Blatné
- dievčatá
1. miesto Zmajkovičová Nikola ZŠ Blatné
2. miesto Fialová Alexandra ZŠ Blatné
3. miesto Kajošová Lea ZŠ Nová Dedinka

Školy:
1.miesto ZŠ J. G. Tajovského Senec 141 bodov
2..miesto ZŠ Nová Dedinka 50 bodov
3.miesto ZŠ Mlynská Senec 43 bodov

Foto: VCs
Zdroj: Mestský školský úrad Senec

Fotogaléria

Mestský úrad Senec • Mierové nám. 8 • 903 01 Senec • IČO: 00305065 • DIČ: 2020662237
tel.: 02/2020 5101 • fax.: 02/2020 5142 • e-mail: webmaster@senec.sk

Kontakt pre médiá tel.: e-mail: martina.ostatnikova@senec.sk Design by INFOTECH  logo infotech  © 2007