Dnes je štvrtok, 18. júla 2024, meniny má Kamila
rss rssRSS Vlacik Vlacik
Vitajte na stránkach mesta Senec

Víťazní plavci

Michaela Szabóová majsterka Slovenska v plutvovom plávaní na otvorenej vode a víťazi s monoplutvou

- Michaela Szabóová majsterka Slovenska v plutvovom plávaní na otvorenej vode
Reprezentantkou plutvového plávania mesta Senec je aj Michaela Szabóová, ktorá je členkou Bratislavského klubu KŠP Neptún. Trénuje individuálne pod vedením trénerov SPORT CLUB Senec. Michaela získala titul Majsterky Slovenska v diaľkovom plávaní na otvorenej vode na trati dlhej 1600 m vo svojej kategórii.

- Víťazili aj s monoplutvou
Majstrovstvá Slovenska, ktoré sa konali v Žiline 13.- 14.6.2015 boli úspechom pre mnohých plavcov plutvového plávania. Piccard Senec reprezentovali: Matej Sninčák, Alica Szarázová, Tereza Kučárová a Ondrej Žec. Dvakrát titul „Majster Slovenska“ získal Matej Sninčák v disciplínach 50 BF a 100 BF, 2.miesto získal 200 BF, a 3.miesto získal v disciplínach 100PP a 50PP s monoplutvou.
Aj naše plavkyne neostali bez medailovej pozícii. Alica Szarázová získala 3.miesto v disciplíne 500PP s monoplutvou a Tereza Kučárová 3.miesto v disciplíne 200BF.