Dnes je piatok, 26. apríla 2019, meniny má Jaroslava
rss rssRSS Vlacik Vlacik
Vitajte na stránkach mesta Senec

Senecká olympiáda žiakov - 2016

XIII. ročník Seneckej olympiády žiakov sa konal od 11. do 13. mája v dvanástich športových disciplínach, v troch vekových kategóriách školákov a v zvláštnej kategórii pre deti z materských škôl.

Zlá poves trinástky nemal vplyv na úspešný priebeh XIII. ročníka Seneckej olympiády žiakov, ktorý sa toho roku konal od 11. do 13. mája, tradične v dvanástich športových disciplínach, v troch vekových kategóriách školákov a v zvláštnej kategórii pre deti z materských škôl. Ráno 11. mája z pódia pred MsKS sa k prítomným hosom, pedagógom a žiakom prihovoril viceprimátor mesta Senec Dušan Badinský a generálny sekretár Slovenského olympijského výboru Jozef Liba. Nasledoval olympijský sžub rozhodcov a sžub žiakov, po ktorom vystúpil na pódium zakladatež a iniciátor Seneckej žiackej olympiády Vladimír Chríbik. Do pozornosti mladým športovcom odporučil známe olympijské heslo pripisované zakladatežovi moderných olympijských hier Pierre de Coubertinovi: „Rýchlejšie, vyššie, silnejšie“. Po hudobno-tanečnom programe žiačok a žiakov ZŠ Mlynskej sa školáci rozišli na športoviská.

XIII. ročník Seneckej olympiády žiakov

Výsledková listina zo dňa 11.mája 2016
Gymnázium A. Bernoláka Senec

Volejbal dievčatá
Umiestnenie Škola
1.miesto Gymnázium A. Bernoláka Senec
2. miesto ZŠ J. G. Tajovského Senec

Basketbal chlapci
Umiestnenie Škola
1.miesto ZŠ J. G. Tajovského Senec
2. miesto Gymnázium A. Bernoláka Senec

Výsledková listina zo dňa 11.mája 2016

ZŠ Mlynská
Vybíjaná dievčatá
Umiestnenie Škola
1.miesto ZŠ J. G. Tajovského Senec
2. miesto ZŠ, Mlynská, Senec
3. miesto ZŠ s VJM A. M. Szencziho Senec

Futbal chlapci 12.05.2016
Umiestnenie Škola
1.miesto ZŠ J.G. Tajovského Senec
2. miesto ZŠ, Mlynská 50, Senec
3.miesto ZŠ s VJM A. M. Szencziho Senec

Výsledková listina zo dňa 11.mája 2016
ZŠ s VJM A. M. Szencziho
Hádzaná chlapci
Umiestnenie Škola
1.miesto ZŠ J. G. Tajovského Senec
2. miesto ZŠ, Mlynská 50, Senec
3.miesto ZŠ s VJM A. M. Szencziho Senec

Hádzaná dievčatá
Umiestnenie Škola
1.miesto ZŠ J. G. Tajovského Senec
2. miesto ZŠ s VJM A. M. Szencziho Senec

Výsledková listina zo dňa 12.mája 2016
ZŠ s VJM A. M. Szencziho
Florbal dievčatá
Umiestnenie Škola
1.miesto ZŠ s MŠ V. Havla Žďárec
2. miesto ZŠ s VJM A. M. Szencziho Senec
3.miesto ZŠ J. G. Tajovského Senec

Florbal chlapci
Umiestnenie Škola
1.miesto ZŠ J.G. Tajovského Senec
2. miesto Gymnázium A. Bernoláka Senec
3.miesto ZŠ, Mlynská 50, Senec

Výsledková listina zo dňa 11.mája 2016
ZŠ s VJM A. M. Szencziho
Šach dievčatá
Umiestnenie Meno a priezvisko Škola
1.miesto Ema Walterová ZŠ J. G. Tajovského Senec
2. miesto Oravec Veronika ZŠ s VJM A. M. Szencziho Senec
3.miesto Straňák Hana ZŠ s VJM A. M. Szencziho Senec

Šach chlapci
Umiestnenie Meno a priezvisko Škola
1.miesto Adam Balogh ZŠ J. G. Tajovského Senec
2. miesto Štefan Doci ZŠ J. G. Tajovského Senec
3.miesto Pongrácz Tamás ZŠ s VJM A. M. Szencziho Senec

Výsledková listina zo dňa 12.mája 2016
ZŠ J. G. Tajovského Senec
Basketbal dievčatá
Umiestnenie Škola
1.miesto ZŠ J. G. Tajovského Senec „A“
2. miesto ZŠ J. G. Tajovského Senec „B“

Výsledková listina zo dňa 12.mája 2016
ZŠ Mlynská
Stolný tenis dievčatá
Umiestnenie Meno a priezvisko Škola
1.miesto Veronika Horváthová Gymnázium A. Bernoláka Senec
2. miesto Vivien Nagyová ZŠ s VJM A. M. Szencziho Senec
3.miesto Nicole Rusnáková Gymnázium A. Bernoláka Senec

Stolný tenis chlapci ml.
Umiestnenie Meno a priezvisko Škola
1.miesto Adam Balogh ZŠ J. G. Tajovského Senec
2. miesto Gabriel Vöröš ZŠ J. G. Tajovského Senec
3.miesto Matej Slosár ZŠ, Mlynská 50, Senec

Stolný tenis chlapci st.
Umiestnenie Meno a priezvisko Škola
1.miesto Martin Srnka Gymnázium A. Bernoláka Senec
2. miesto Eriki Ingeli ZŠ, Mlynská 50, Senec
3.miesto Andrej Špila Gymnázium A. Bernoláka Senec

Výsledková listina zo dňa 03.mája 2016
ZŠ J. G. Tajovského Senec
Strežba zo vzduchovky dievčatá
Staršie a starší
Umiestnenie Meno a priezvisko Škola
1.miesto Viktória Eliášová ZŠ s VJM A. M. Szencziho Senec
2. miesto Nina Matulová ZŠ J. G. Tajovského Senec
3.miesto Rovenská Mária Emma ZŠ s VJM A. M. Szencziho Senec

chlapci
Umiestnenie Meno a priezvisko Škola
1.miesto Roland Vitáloš ZŠ s VJM A. M. Szencziho Senec
2. miesto Timotej Michalka Gymnázium A. Bernoláka Senec
3.miesto TomᚠZeman ZŠ s VJM A. M. Szencziho Senec

Mladšie dievčatá
Umiestnenie Meno a priezvisko Škola
1.miesto Edina Laky ZŠ s VJM A. M. Szencziho Senec
2. miesto Angelika Koželuhová ZŠ J. G. Tajovského Senec
3.miesto Eva Karygina ZŠ J. G. Tajovského Senec

Mladší chlapci
Umiestnenie Meno a priezvisko Škola
1.miesto Jakub Szaszák ZŠ J. G. Tajovského Senec
2. miesto Jozef ažký ZŠ J. G. Tajovského Senec
3.miesto Kristóf Németh ZŠ s VJM A. M. Szencziho Senec

Plávanie– chlapci - dievčatá
20.04.2016
Plaváreň v Senci
Chlapci – 100m - prsia
Miesto Priezvisko a meno Škola
1. Dalibor Riška 1:30,35 Gymnázium A. Bernoláka Senec
2. Simon Šlosár 1:33,03 Gymnázium A. Bernoláka Senec
3. Matej Sninčák 1:39,12 ZŠ J. G. Tajovského Senec

Chlapci –25m kraul
Miesto Priezvisko a meno Škola
1. Simon Šlosár 0:13,95 Gymnázium A. Bernoláka Senec
2. Matej Sninčák 0:14,10 ZŠ J. G. Tajovského Senec
3. Dalibor Riška 0:14,60 Gymnázium A. Bernoláka Senec

Dievčatá – 50m prsia
Miesto Priezvisko a meno Škola
1. Vanda Vláčilová 0:44.34 ZŠ J. G. Tajovského Senec
2. Markéta Fiedorová 0:45,66 ZŠ, Mlynská 50, Senec
3. Katarína Kubiňáková 0:47,19 ZŠ, Mlynská 50, Senec

Dievčatá – 25 m kraul
Miesto Priezvisko a meno Škola
1. Markéta Fiedorová 0:15,00 ZŠ, Mlynská 50, Senec
2. Ivanka Martišovičová 0:16,35 ZŠ J. G. Tajovského Senec
3. Silvia Mesárošová 0:16,43
Karin Gundová 0:16,43 ZŠ J. G. Tajovského Senec

Zmiešané družstvo 4x25m
Miesto Škola
1. ZŠ J. G. Tajovského Senec
2. ZŠ, Mlynská 50, Senec
3. Gymnázium A. Bernoláka Senec

Výsledková listina zo dňa 11.mája 2016
ZŠ J. G. Tajovského Senec
Atletika nml. – Detská atletika

1.miesto Nová Dedinka
2. miesto ZŠ J. G. Tajovského Senec „C“
3. miesto ZŠ, Mlynská Senec – 4. roč.
4. miesto ZŠ, Mlynská Senec – 3. roč.
5. miesto ZŠ J. G. Tajovského Senec „B“
5. miesto ZŠ J. G. Tajovského Senec „D“
7. miesto ZŠ s VJM A. M. Szencziho Senec „A“
8. miesto ZŠ s VJM A. M. Szencziho Senec „B“
9. miesto ZŠ J. G. Tajovského Senec „F“
10. miesto ZŠ J. G. Tajovského Senec „E“
11. miesto ZŠ, Mlynská Senec – 2. roč.
12. miesto ZŠ J. G. Tajovského Senec „A“
13. miesto ZŠ s VJM A. M. Szencziho Senec „c“
14. miesto ZŠ, Mlynská Senec – 1. roč.

Výsledková listina zo dňa 13.mája 2016
ZŠ J. G. Tajovského Senec
Atletika ml. dievčatá
Člkový beh
Umiestnenie Meno a priezvisko Škola
1.miesto Péterová Valentína ZŠ s VJM A. M. Szencziho Senec
2. miesto Ester Doršicová ZŠ, Mlynská, Senec
3.miesto Karolína Dunajčíková Gymnázium A. Bernoláka Senec

Skok do diažky
Umiestnenie Meno a priezvisko Škola
1.miesto Vanesa Hromadová ZŠ J. G. Tajovského Senec
2. miesto Karolína Zajacová ZŠ s VJM A. M. Szencziho Senec
3.miesto Dominika Tóthová ZŠ J. G. Tajovského Senec

Vrh gužou
Umiestnenie Meno a priezvisko Škola
1.miesto Blinková Hana ZŠ, Mlynská, Senec
2. miesto Amadea Šufliarská ZŠ J. G. Tajovského Senec
3.miesto Nelly Ághová ZŠ s VJM A. M. Szencziho Senec

Štafeta
Umiestnenie Škola
1.miesto ZŠ, Mlynská, Senec
2. miesto ZŠ s VJM A. M. Szencziho Senec
3.miesto diskval. ZŠ J. G. Tajovského Senec

Výsledková listina zo dňa 13.mája 2016
ZŠ J. G. Tajovského Senec
Atletika st. dievčatá
Člnkový beh
Umiestnenie Meno a priezvisko Škola
1.miesto Tímea Bilková ZŠ J. G. Tajovského Senec
2. miesto Silvia Mészárošová ZŠ J. G. Tajovského Senec
3.miesto Mónika Jankóová ZŠ s VJM A. M. Szencziho Senec

Skok do diažky
Umiestnenie Meno a priezvisko Škola
1.miesto Barbora Pospíšilová ZŠ J. G. Tajovského Senec
2. miesto Angelika Koželuhová ZŠ J. G. Tajovského Senec
3.miesto Karin Bognárová ZŠ J. G. Tajovského Senec

Vrh gužou
Umiestnenie Meno a priezvisko Škola
1.miesto Stela Suchobová ZŠ J. G. Tajovského Senec
2. miesto Melánia Duducová ZŠ s VJM A. M. Szencziho Senec
3.miesto Nela Brinzová ZŠ, Mlynská, Senec

Štafeta
Umiestnenie Škola
1.miesto ZŠ J. G. Tajovského Senec
2. miesto ZŠ s VJM A. M. Szencziho Senec
3.miesto ZŠ, Mlynská, Senec

Výsledková listina zo dňa 13.mája 2016
ZŠ J. G. Tajovského Senec
Atletika ml. žiaci
Člnkový beh
Umiestnenie Meno a priezvisko Škola
1.miesto Filip Zámečník ZŠ, Mlynská, Senec
2. miesto Gabriel Vöröš ZŠ J. G. Tajovského Senec
3.miesto Adrian Gábriš ZŠ, Mlynská, Senec

Skok do diažky
Umiestnenie Meno a priezvisko Škola
1.miesto Daniel Švasta Gymnázium A. Bernoláka Senec
2. miesto Adam Tkáč ZŠ J. G. Tajovského Senec
3.miesto Dominik Wiesner ZŠ J. G. Tajovského Senec

Vrh gužou
Umiestnenie Meno a priezvisko Škola
1.miesto Peter Gavora Gymnázium A. Bernoláka Senec
2. miesto Matej Janík ZŠ J. G. Tajovského Senec
3.miesto Mário Kuruc ZŠ, Mlynská, Senec

ZŠ, Mlynská, Senec
Štafeta
Umiestnenie Škola
1.miesto ZŠ J. G. Tajovského Senec
2. miesto ZŠ, Mlynská, Senec
3.miesto Gymnázium A. Bernokáka Senec

Výsledková listina zo dňa 13.mája 2016
ZŠ J. G. Tajovského Senec
Atletika st. žiaci
Člnkový beh
Umiestnenie Meno a priezvisko Škola
1.miesto Alexander Tóth ZŠ J. G. Tajovského Senec
2. miesto Frederik Wiesner ZŠ J. G. Tajovského Senec
3.miesto Daniel Lacska ZŠ J. G. Tajovského Senec

Skok do diažky
Umiestnenie Meno a priezvisko Škola
1.miesto Ján Kontár ZŠ s VJM a. M. Szencziho Senec
2. miesto TomᚠFarkaš ZŠ J. G. Tajovského Senec
3.miesto Pavol Nevedal ZŠ J. G. Tajovského Senec

Vrh gužou
Umiestnenie Meno a priezvisko Škola
1.miesto Roman Ibara ZŠ, Mlynská, Senec
2. miesto Juraj Schenk ZŠ, Mlynská, Senec
3.miesto Samuel Gábriš ZŒ, Mlynská,Senec

Štafeta
Umiestnenie Škola
1.miesto ZŠ s VJM A. M. Szencziho Senec
2. miesto ZŠ J. G. Tajovského Senec
3.miesto ZŠ, Mlynská, Senec

Detská atletika materských škôl
Umiestnenie Škola
1.miesto MŠ Košická Senec
2. miesto MŠ Fándlyho 2, Senec
3.miesto MŠ Kollárova Senec
4.miesto MŠ Kysucká Senec
5.miesto MŠ Slnečné jazerá Senec
6.miesto MŠ s VJM A. M. Szencziho Senec

Detská atletika pre Spojenú školu, Trnavská ul., Senec
Umiestnenie Škola
1.miesto Spojená škola, Trnavská, Senec „B“
2. miesto Spojená škola, Trnavská, Senec „C“
3.miesto Spojená škola, Trnavská, Senec „A0 “

Text a foto: VCs

Fotogaléria

Mapa stránky | FAQ | Podmienky pre použitie | Autorské práva | Kontakty
Mestský úrad Senec • Mierové nám. 8 • 903 01 Senec • IČO: 00305065 • DIČ: 2020662237
tel.: 02/2020 5101 • fax.: 02/2020 5142 • e-mail: webmaster@senec.sk

Kontakt pre médiá tel.: e-mail: martina.ostatnikova@senec.sk Design by INFOTECH  logo infotech  Š 2007