Dnes je sobota, 22. júna 2024, meniny má Paulína
rss rssRSS Vlacik Vlacik
Vitajte na stránkach mesta Senec

Mesiac úcty k starším si pripomenuli v Klube dôchodcov pri MsÚ v Senci

Laureáti CENY MESTA SENEC a ceny ČESTNÉ OBČIANSTVO MESTA SENEC prevzali 12. októbra svoje ocenenie z rúk primátora mesta Senec Karola Kvála.

Slávnostný akt odovzdania ceny ČESTNÉ OBČIANSTVO MESTA SENEC a CENY MESTA SENEC za rok 2016 sa uskutočnilo v popoludní 12. októbra v Galérii Labyrint MsKS. Laureáti sú významnými osobnosťami nášho mesta, ktorí sa angažujú vo verejnom a spoločenskom dianí nášho mesta, svojou činnosťou vykonávanou na vysokej profesionálnej úrovni prispievajú k šíreniu dobrého mena nášho mesta a zároveň aj k tvorbe pozitívnej spoločenskej klímy.

Cenu ČESTNÉ OBČIANSTVO MESTA SENEC prevzala Doc. Dr. Katalin Barta Wiessert, rodáčka z nášho mesta za jej doposiaľ dosiahnuté mimoriadne profesionálne úspechy v oblasti prírodných vied, za výsledky vo vedeckom výskume, najmä v oblasti zelenej chémie a za publikačnú činnosť. Jej výsledky výskumnej činnosti sú oceňované nielen na akademickej pôde vo svete uznávaných univerzít, ale aj vo významných vedeckých kruhoch sveta, čím nepochybne prispieva k šíreniu dobrého mena nášho mesta a Slovenskej republiky v zahraničí.

CENU MESTA SENEC získali:

Mgr.art. Gabriel Škriečka za dlhoročnú obetavú pedagogickú činnosť vo funkcii riaditeľa na Základnej umeleckej škole na Fándlyho ulici v Senci, profesionálne - manažérske, umelecké a pedagogické schopnosti a vysoko angažovaný prístup vo verejnom a v spoločenskom dianí nášho mesta.

Tibor Mészáros za dlhoročnú obetavú činnosť vo funkcii preventivára požiarnej ochrany mesta a za vysoko angažovaný, profesionálny a nezištný prístup pri výkone svojej profesie.

MUDr. Jarmila Ožvaldová za dlhoročnú obetavú činnosť vo funkcii predsedníčky Miestnej organizácie Matice Slovenskej, a za vysoko angažovaný prístup vo verejnom a v spoločenskom dianí nášho mesta.

Mgr. Anna Legindiová za obetavú činnosť vo funkcii predsedníčky Miestneho spolku Slovenského Červeného kríža v Senci, a za vysoko angažovaný prístup vo verejnom a v spoločenskom dianí nášho mesta.

Helene Nemcovej za obetavú činnosť vo funkcii viceprimátorky mesta Senec a za profesionálne manažérske schopnosti a vysoko angažovaný prístup vo verejnom a spoločenskom dianí nášho mesta.

Fotogaléria

Mapa stránky | FAQ | Podmienky pre použitie | Autorské práva | Kontakty
Mestský úrad Senec • Mierové nám. 8 • 903 01 Senec • IČO: 00305065 • DIČ: 2020662237
tel.: 02/2020 5101 • fax.: 02/2020 5142 • e-mail: webmaster@senec.sk

Kontakt pre médiá tel.: e-mail: martina.ostatnikova@senec.sk Design by INFOTECH  logo infotech  © 2007