Dnes je sobota, 22. júna 2024, meniny má Paulína
rss rssRSS Vlacik Vlacik
Vitajte na stránkach mesta Senec

FootGolfový klub Senec pokračuje v úspešnom trende z minulého roka

Rok 2016 bol pre klub FootGolf Senec veľmi úspešný. Po menších organizačných zmenách v klube a po stabilizovaní kádra na novú sezónu, sa pokračuje v úspešnom trende. Nových hráčov a klubov na Slovenku stále pribúda, konkurencia nespí ani vo svete. Hráči a hráčky vidia, keď držia za jeden povraz a keď klub a hráči majú dostatočnú podporu od partnerov, môže dosahovať úspechy, ktoré sú pozitívne hodnotené nielen na Slovensku, ale hlavne v zahraničí. Tým robíme našej krajine, mestu Senec a všetkým partnerom výborné meno, čo je jednou z hlavných priorít klubu FootGolf Senec.

Víťazná Medzinárodná zimná Footgolfová Tour 2016/2017

Začiatkom marca sa v Šuranoch uskutočnilo finále Medzinárodnej zimnej Footgolfovej Tour 2016/2017 (Maďarsko – Slovensko – Rakúsko), ktorej absolútnym víťazom sa stal predseda klubu Juraj Gubáni. Klub FootGolf Senec viedol v teamoch celú tour, ale vo finále teamov mu víťazstvo ušlo tesne, keď hráči podľahli najsilnejšiemu maďarskému teamu – Budapešť Footgolf Team. Vedenie klubu však teší, že k Majstrovi Slovenska z roku 2016 Tomášovi Bartkovi, sa pridávajú ďalší hráči, ale i hráčky, ktorí svoje výkony z turnaja na turnaj zlepšujú a potvrdili to nielen v zimnej tour, ale i v začiatkoch novej sezóny. Jednou z priorít klubu na tento rok je súťaž teamov na jednotlivých turnajoch. V štyroch kolách novej sezóny (2 kolá Slovenskej FG Tour a 2 kolá Slovenského FG Pohára), sa klub tešil z troch prvenstiev. Dopomáhajú tomu hlavne víťazstvá a výborné umiestnenia všetkých hráčov a hráčok. Za zmienku stojí, že 1. kolo v absolut kategórii Slovenskej FG Tour vyhral Ján Horvath, v dvoch kolách Slovenského FG pohára Juraj Gubáni a v 2. kole Slovenskej FG Tour vyhral kategóriu juniorov Palko Šimončič. Tieto výsledky a hlavne famózne 1. kolo FG Pohára v Prievaloch, kde na prvých piatich miestach v absolut kategórii zo 60 hráčov, skončili hráči seneckého klubu, dáva predpoklad, že v novej sezóne treba s našim seneckým klubom opäť rátať. V klube sa zaviedla tradícia ako z iných športov a vždy po víťaznom turnaji si hráči s hráčkami urobia spoločnú selfie. Veríme, že ich bude v roku 2017 čo najviac. Aj týmto spôsobom, ale i inými spoločnými akciami ako sú napríklad pripravované klubové turnaje, hlavne pre členov klubu i nových členov, letné sústredenie a ďalšie, chce vedenie klubu stmeľovať a vytvárať silný kolektív vo všetkých kategóriách – junioroch, ženách, mužoch, ale i v senioroch.

TURECKO – Turnaj WORLD TOUR – 500 bodový turnaj

Naši hráči Tomáš Bartko, Tomáš Hollósy a Patrik Pomichal už majú za sebou aj jeden z najväčších turnajov Svetovej tour tohto roka – turnaj v Turecku. Toto ihrisko našim hráčom vyhovuje a je jedným z najkrajších na svete, preto sa sem s radosťou vracajú. Aj tento fakt dopomohol tomu, že všetci traja skončili v prvej desiatke z viac ako sedemdesiatich hráčov z celého sveta. Tomáš Bartko obsadil výborné 3. miesto, Tomáš Hollósy jeho doteraz najlepšie zahraničné umiestnenie 6. miesto a Patrik Pomichal skončil na 9. mieste.

FootGolf Senec bude organizovať 50 bodový turnaj Svetovej tour v Tomášove

Všetkých srdečne pozývame v nedeľu 7.5.2017 na domovské ihrisko nášho klubu, do areálu Art Hotela Kaštieľ v Tomášove, kde sa uskutoční 3. kolo Slovenského Footgolfového Pohára – ROSSY SERVICE CUP. Turnaj je súčasťou Svetovej tour, ktorá sa hrá prvýkrát v histórii v tomto roku a má hodnotu 50 bodov. Toto významné podujatie pre klub bude pod záštitou Bratislavského samosprávneho kraja a Mesta Senec, za čo sa chceme veľmi pekne poďakovať vicežupanke BSK pani Gabrielle Németh a všetkým poslancom MsZ v Senci, ktorí hlasovali za dotácie a podporili tak našu činnosť a činnosť iných klubov v Senci. Viac informácií o danom turnaji a činnosti nášho klubu získate na našej facebookovej stránke www.facebook.com/FootGolfSenec. Zdroj: FootGolf Senec

Text a foto: VCs

Fotogaléria

Mapa stránky | FAQ | Podmienky pre použitie | Autorské práva | Kontakty
Mestský úrad Senec • Mierové nám. 8 • 903 01 Senec • IČO: 00305065 • DIČ: 2020662237
tel.: 02/2020 5101 • fax.: 02/2020 5142 • e-mail: webmaster@senec.sk

Kontakt pre médiá tel.: e-mail: martina.ostatnikova@senec.sk Design by INFOTECH  logo infotech  © 2007