Dnes je sobota, 28. mája 2022, meniny má Viliam
rss rssRSS Vlacik Vlacik
Vitajte na stránkach mesta Senec

Kam v Senci?

Aktivity

NOVÉ CENTRUM záujmovo-umeleckej činnosti

Tel.: 0911 280 603
Mgr. Beáta Blaščáková, Vedúca odd. ZUČ MsKS Senec

Moderné ZUČ centrum MsKS disponuje novými originálnymi priestormi, vhodnými pre rôzne kultúrne a spoločenské podujatia.

V rámci bohatej činnosti ZUČ centra, určenej prevažne dospelej a dospievajúcej populácii, kde ponúkame rôzne rozmanité pohybové, umelecké a spoločenské aktivity, prebiehajúce počas pracovného týždňa v presne určených hodinách a priestoroch, chceme pre širokú verejnosť priniesť aj kvalitné kultúrne podujatia.
Našim cieľom je osloviť dospelých všetkých vekových kategórii, mládež, aj deti a priniesť im kultúru ako sa hovorí podľa dobrého vkusu a chuti.

Pre dospelých bez rozdielu veku budú určené všetky komorné koncerty vážnej, modernej, jazzovej i alternatívnej hudobnej scény. Komorné koncerty sa budú konať vždy jednu stredu v mesiaci, večer v koncertnej hale ZUČ centra.
Mladým bude určená jedna sobota mesačne, večer po 20.00 hodine. Budú to koncertné podujatia plné kvalitnej hudby a zábavy.

Okrem hudobných produkcií si na pódiu haly ZUČ centra nájde svoje miesto aj divadlo. Vzhľadom k atypickosti pódia otvoreného z troch strán a variability jeho využitia, plánujeme skôr divadelné predstavenia avantgardného smeru, malých javiskových foriem, tanečného divadla a pantomímy, kde kvalitná fabula, zápletka a invenčné stvárnenie vytvára jedinečnosť a originalitu predstavenia.

Pre deti máme v pláne priniesť kvalitné bábkové predstavenia.

Tešíme sa na každého kultúry- chtivého diváka. Budeme sa snažiť priniesť vám kvalitné podujatia a však každé predstavenie potrebuje nadšených účinkujúcich, ale aj diváka, preto veríme, že si k nám nájdete cestu. Už teraz sa tešíme na Vás!

Minigaléria ZUČ centra

Prvá výstavná sieň je obsahovo zameraná na expozície výtvarných plošných i priestorových diel. Prídu si tu na svoje všetci milovníci profesionálneho i amatérskeho maliarskeho,kresliarskeho,textilného,keramického i sochárskeho,šperkárskeho... umenia.

Druhá sieň je venovaná fotografii. Vo fotogalérii nájdete kvalitné expozície popredných slovenských profesionálnych i amatérskych fotografov. Máte možnosť ponoriť sa do tajov umeleckej, dokumentárnej, imaginárnej, portrétnej ...fotografii.

Mapa stránky | FAQ | Podmienky pre použitie | Autorské práva | Kontakty
Mestský úrad Senec • Mierové nám. 8 • 903 01 Senec • IČO: 00305065 • DIČ: 2020662237
tel.: 02/2020 5101 • fax.: 02/2020 5142 • e-mail: webmaster@senec.sk

Kontakt pre médiá tel.: e-mail: martina.ostatnikova@senec.sk Design by INFOTECH  logo infotech  © 2007