rss rssRSS Vlacik Vlacik
Vitajte na stránkach mesta Senec

FC Legendy trojnásobným víťazom

Tretí ročník futbalovej miniligy ovládli opäť FC Legendy.

Poslednú májovú sobotu spoznala futbalová miniliga víťaza 3. ročníka. Stalo sa nim už po tretíkrát mužstvo FC Legendy. Finálový deň FMS odštartoval zápas o 3. miesto. Stretli sa v ňom nováčik súťaže Tulo Balo s víťazom základnej časti Rímskou Légiou. Vo vyrovnanom zápase sa nakoniec z výhry tešili favoriti Rímska Légia a po prvýkrát sa dostali na stupne víťazov. Cez polčasové prestávky, ale aj medzi zápasmi spríjemnili divákom čas cheerleaderky Angels, ktoré neraz prekvapili svojimi tanečnými a gymnastickými kreáciami. O 15:00 hod. mál výkop zápas, na ktorý sa od začiatku ligy čakalo. Obhajca titulu FC Legendy privítali prekvapenie play off TJ Šenkove deti. Hralo sa vo vysokom tempe, oba tábory mali k dispozícii to najlepšie, čo im ich káder ponúka. Šenkove deti mali vynikajúci úvod a celý prvý polčas jasne udávali tempo hry. Cez polčasovú prestávku svietil na ukazovateli skóre stav 2:5 pre Šenkove deti. Po zmene strán zlepšili Legendy svoj výkon, dokázali vyrovnať a dokonca tesne pred koncom viedli už o dva góly. V závere zápasu si už skúseným držaním lopty nenechali zápas ujsť a po výsledku 10:8 sa po tretíkrát stali víťazom miniligy, čo znamená, že putovný pohár už ostáva v ich rukách. „Po ukončení výborného 3. ročníka FMS, nás ešte čaká finálový deň Detskej Futbalovej miniligy Senca (DFMS), ktorý sa uskutoční v piatok 20.6.2014 od 8:00 hod. na plážovom ihrisku na juhu Slnečných jazier, kde budú 5. a 6.7. aj Majstrovstvá Slovenska v plážovom futbale. Viac informácii nájdete na našej stránke www.fms.sk. Všetci ste srdečne vítaní.“, povedal predseda FMS Radoslav Dosedel.